Reklama

Reklama

Horoskop na 2021 - wróżby Macieja Skrzątka

Baran

Uczucia

Zmienne zodiakalne Barany, w Nowym Roku mogą spodziewać się stałości w uczuciach. Samotne mogą na wiosnę się zakochać, zajęte natomiast mogą liczyć na wydarzenia dające im satysfakcję. Może to być ciąża, narodziny dziecka, zakup mieszkania, budowa domu lub po prostu większa pewność wobec partnera.

Finanse i zdrowie

Zodiakalne Barany będą rywalizować w pracy. Wiele z nich może podjąć decyzję, dotyczącą zmiany pracy, która polepszy ich status finansowy. W zdrowiu natomiast niech Barany zwrócą uwagę na stare dolegliwości, które mogą uparcie do nich powracać.

Reklama

Byk

Uczucia

Sentymentalne i rodzinne Byki, w Nowym Roku będą miały kłopot z poczuciem bezpieczeństwa i stałości. Zajęte mogą mieć konflikty z partnerem, a nawet mogą się rozstać. Samotne natomiast będą miały problem ze związaniem się z kimś na dłużej. Nie popsuje im to jednak nastroju, gdyż postawią na rozrywkę i dobrą zabawę.

Finanse i zdrowie

Zodiakalne Byki muszą uważać, żeby przez nagłe decyzje nie popsuły swojej obecnej sytuacji finansowej. Może dotyczyć to nieprzemyślanego kredytu lub inwestycji. W zdrowiu Byki mogą dokonać bardzo ważnego wyboru; dotyczyć on może leczenia lub jakiegoś zabiegu.

Bliźnięta

Uczucia

Ciekawe świata Bliźnięta w 2021 roku w sprawach uczuciowych mogą odczuć zastój i brak zmian. Zajęte niech uważają na oszustwa, kłamstwa lub niedomówienia ze strony partnera. U samotnych osób raczej nic się nie zmieni, a będą one myśleć o swojej dawnej miłości.

Finanse i zdrowie

Zodiakalne Bliźnięta postawią na nowe działania zawodowe, które mogą dotyczyć otwarcia firmy, objęcia stanowiska lub po prostu zmiany pracy. Zmiana ta da im zadowolenie i polepszy sytuację materialną. W zdrowiu niech zwrócą uwagę na sprawy dotyczące kości i niech nie zapominają chodzić do lekarzy.

Rak

Uczucia

Wrażliwe i uczuciowe Raki w sprawach miłosnych mogą doczekać się nowych i ważnych wydarzeń w Nowym Roku. Mogą one dotyczyć oczekiwanego ślubu, ciąży, zaręczyn lub w przypadku samotnych osób poznania wielkiej miłości. Będzie to rok pod znakiem nowego lepszego życia.

Finanse i zdrowie

Raki w Nowym Roku muszą zwrócić uwagę na rozrzutność, która może przyczynić się do pogorszenia sytuacji materialnej. Emocje mogą sprawić, że Rak zrezygnuje z pewnych działań zawodowych i zacznie wszystko od nowa. W zdrowiu niech Raki uważają na stres. Wiele z nich może też poddać się ważnemu zabiegowi.

Horoskop dla pozostałych znaków znajdziesz na kolejnej stronie!

Lew

Uczucia

Przywódcze i charakterne Lwy w Nowym Roku mogą same nie wiedzieć czego lub kogo chcą. Zajęte będą rozdarte między miłością a samorealizacją, której tak bardzo potrzebują. Samotne Lwy mogą wdać się w znajomości, które zapewnią im korzyści. Ale raczej nie będzie to prawdziwa miłość.

Finanse i zdrowie

W pracy poprzez swoje zaangażowanie i siłę charakteru zodiakalne Lwy mogą zdobyć najwyższe szczyty. Niech uważają natomiast na wypalenie lub zniechęcenie. W zdrowiu powinny zwrócić uwagę na nerki oraz dolną część pleców.

Panna

Uczucia

Dokładne i rzetelne zodiakalne Panny w sprawach miłosnych mogą spodziewać się zawirowań i wielu nerwów w Nowym Roku. Zajęte mogą niepotrzebnie kłócić się z partnerem i czepiać się szczegółów. Samotne natomiast mogą spotkać wiele osób, ale raczej nie tę jedyną.

Finanse i zdrowie

W pracy Panny powinny powstrzymać się od nieprzemyślanych działań, bo później mogłyby ich żałować. W finansach mogą odezwać się dawne sprawy lub zobowiązania materialne. Panny podejdą za to stanowczo do swojego trybu życia - wiele z nich może zacząć się odchudzać lub bardziej dbać o sylwetkę.

Waga

Uczucia

Kochliwe i niezdecydowane zodiakalne Wagi, w 2021 roku w sprawach uczuciowych mogą spodziewać się pomyślności. Zajęte mogą liczyć na uległość partnera i mieć wrażenie, że wszystko układa się tak, jak chciały. Samotne natomiast zapoczątkują nową znajomość, dzięki której mogą wiele zyskać.

Finanse i zdrowie

Wiele Wag w Nowym Roku będzie korzystać z życia. Mogą podróżować i wydawać pieniądze na przyjemności, ale zalecana jest tu roztropność. W pracy mogą liczyć na uznanie szefa. W zdrowiu Wagom kłaniają się sprawy hormonalne, może to być związane z tarczycą, trzustką lub u płci pięknej ze sprawami kobiecymi.

Skorpion

Uczucia

Tajemnicze i dominujące Skorpiony w sprawach uczuciowych mogą same psuć poczucie własnego bezpieczeństwa. Te zajęte niech zadbają o wierność, lojalność i szczerość w związku. Samotne natomiast mogą spotkać kogoś bardzo ważnego, kto może polepszyć ich sytuację finansową.

Finanse i zdrowie

W sprawach zawodowych Skorpiony postawią na wolność i niezależność. Wiele z nich może otworzy firmy, usamodzielni się lub zdecyduje na wolny zawód. Mogą też inwestować na naukę i doskonalenie swoich umiejętności. W zdrowiu niech Skorpiony zwrócą uwagę na serce oraz wszelkie dolegliwości na tle nerwowym.

Horoskop dla pozostałych znaków znajdziesz na kolejnej stronie!

Strzelec

Uczucia

Wolne i szczere zodiakalne Strzelce w sprawach miłosnych zdadzą się na los - a te zajęte pozwolą na przejęcie inicjatywy przez partnera. Wszystkiego jednak nie otrzymają i w Nowym Roku mogą odczuwać niedosyt. U samotnych osób raczej nic się nie zmieni.

Finanse i zdrowie

W pracy może być niestabilnie i chaotycznie, a wiele Strzelców może nie wiedzieć na czym stoi. W finansach nie powinno być jednak najgorzej, lecz zalecany jest rozsądek dotyczący kosztownych podróży i zakupu aut. W zdrowiu Strzelce powinny zadbać o wypoczynek i trochę zwolnić tempo.

Koziorożec

Uczucia

Zasadnicze i konkretne Koziorożce w sprawach uczuciowych będą mogły spodziewać się spokoju i stałości. Zajęte mogą mieć jeszcze więcej pewności oraz zaufania wobec partnera. Samotne natomiast muszą porzucić stare zasady i przyzwyczajenia - wtedy mają szansę na poznanie kogoś ciekawego.

Finanse i zdrowie

W pracy Koziorożce postawią na dominację, wolność i asertywność. Zapowiada się świetny rok dla tych, którzy otworzą swoje firmy i tym samym nie będą mieć szefa nad sobą. W zdrowiu niech Koziorożce zwrócą uwagę na nogi i uzębienie.

Wodnik

Uczucia 

Niezależne i oryginalne Wodniki w sprawach miłosnych będą konkurować, niepotrzebnie walczyć i dokonywać ważnych wyborów. Zajęte mogą nawet chcieć się rozstać, bo potrzeba wolności będzie u nich priorytetem. Samotne Wodniki natomiast nie będą chciały związku poważnego i będą inwestować głównie w siebie.

Finanse i zdrowie

W finansach Wodniki nie powinny zbyt wiele martwić się o przyszłość, ale muszą skupić się nad tym, co można poprawić. Zawodowo raczej będzie bez zmian, aczkolwiek wiele Wodników może udać się w ważne podróże zawodowe. W zdrowiu niech zadbają o emocje i psychikę.

Ryby

Uczucia

Wrażliwe zodiakalne Ryby w Nowym Roku nie odczują zbyt wielkich zmian w sprawach uczuciowych. Zajęte pozostaną w obecnym związku, samotne natomiast muszą bardziej otworzyć się na innych, porzucając jednocześnie nieśmiałość i niepotrzebne skrępowanie.

Finanse i zdrowie

W finansach Ryby mogą spodziewać się nowych rewelacji i niespodziewanego przypływu gotówki. Może dotyczyć to dodatkowych zleceń, nowej pracy lub nawet wygranej. W zdrowiu natomiast Ryby muszą zwrócić uwagę na znane już sobie dolegliwości, bo w Nowym Roku mogą im one bardziej dokuczać.

****

Trwa wielka loteria na 20-lecie Interii!

Weź udział i wygraj! Każdego dnia czeka ponad 20 000 złotych. Kliknij i sprawdź!

W tym roku świętujemy swoje 20-lecie i mamy dla Ciebie niespodziankę. Masz szansę wygrać wielką gotówkę już dziś!  Zapraszamy do udziału w Multiloterii. Każdego dnia do wygrania minimum 20 000 złotych, a w wybrane dni grudnia nawet 40 000 złotych! Dołącz do tysięcy Internautów biorących udział w grze! Kliknij link GRAM o duże pieniądze już teraz!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje