Jak zostać Sex Guru w 247 łatwych krokach

Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Uważasz, że możesz mieć każdą kobietę, albo uwieść każdego mężczyznę? A może wręcz przeciwnie, w twojej sypialni układa się coraz gorzej? Jedna wizyta w teatrze może to zmienić…

Sex Guru to interaktywna sztuka dla dorosłych, pół wykład, pół terapia, która leczy problemy widzów związane z ich życiem seksualnym przy pomocy śmiechu. Ta przezabawna sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera, wielki przebój West Endu, doczekała się wreszcie polskiej adaptacji w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. W roli tytułowej - Tomasz Kot.

Reklama

Każdy z nas zastanawiał się kiedyś czy jest dobrym kochankiem, choć nie każdy się do tego przyznaje. Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech pozwalają pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze - zapewnia autor, Wolfgang Weinberger.

Sex Guru to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot pełni rolę  przewodnika po seksualnym labiryncie. Aktor w pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne. Sex-Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt "G"?

Warszawa, Teatr Palladium
16.05.2014r. godz. 19:30
05.06.2014r. godz. 19:30

Gdynia, Teatr Muzyczny - NOWA SCENA
06.06.2014r, godz. 18:00

Bilety do kupienia w kasach teatrów  oraz przez Internet na www.eBilet.plwww.eventim.pl lub www.teatrpalladium.com Wykaz punktów sprzedaży www.eBilet.pl lub www.eventim.pl Rezerwacja biletów grupowych: rezerwacje@makroconcert.com Więcej informacji na www.makroconcert.com/pl


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje