Reklama

Reklama

Jasnowidzka wskazuje datę i apeluje do Polaków. W komentarzach poruszenie!

Aida Kosojan-Przybysz, polska wokalistka i jasnowidzka co jakiś czas dzieli się z fanami ważnym przesłaniem, motywacją lub wpisem, podnoszącym na duchu. Kilka dni temu apelowała do fanów, by wszystkie decyzje podejmowali w zgodzie z sobą, a teraz podzieliła się wiedzą na temat 8 sierpnia, który jest według niej dniem magicznym!

Aida Kosojan-Przybysz to polska wokalistka, kompozytorka i wizjonerka gruzińskiego pochodzenia, którą na Instagramie obserwuje już grubo ponad 35 tysięcy osób. Aida  regularnie dzieli się z nimi swoimi przepowiedniami i wizjami, zamieszcza motywacyjne posty i podnosi na duchu. 

Od czasu do czasu wizjonerka publikuje także wpisy związane z numerologią, magicznymi liczbami czy datami. Dziś podzieliła się z obserwatorami zaskakującą wiadomością - 8 sierpnia 2022 to dzień wyjątkowy!

Zobacz również: Ważne przesłanie Aidy do Polaków. Mówi o uległości! 

Reklama

Zaskakujące przesłanie Aidy! Ta data ma niezwykłą moc!

Aida zamieściła właśnie na Instagramie post, w którym napisała: 

- przekonuje. 

Fani natychmiast zareagowali na jej słowa: 

- "Dziękuję za te słowa. Bardzo mi dzisiaj potrzebne", "Cudny dzień", "Niech się dzieje magia w moim życiu. Otwieram się na wszelkie pozytywne zmiany w moim życiu, mam moc , siłę ,odwagę, Jestem cudem do odkrycia. Wdzięczność za moje życie ,za każdy dzień na planecie ziemia", "Dziękuję", "Dziękuję za energię I otwarcie na wartości życia.....metamorfoza się rozpoczęła ..." - piszą. 

Wy też czujecie dziś wyjątkową energię? 

Zobacz również:  Krzysztof Jackowski podzielił się kolejnym przeczuciem. Aż skóra cierpnie! 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy