Reklama

Reklama

Jej syn wygląda jak kilkulatek. Ma dopiero rok. Internauci są w szoku

Maya Mayfield jest TikTokerką i mieszka w Stanach Zjednoczonych. Rok temu po raz pierwszy została mamą. Synek 19-latki jest wyjątkowo dużym i dorodnym dzieckiem. Wyróżnia się wśród rówieśników zarówno wzrostem, jak i wagą. To często jest powodem nieprzyjemnych komentarzy. Młoda mama ma już dość.

Młoda mama ma już dość. To słyszy od internautów

19-letnia influencerka rok temu po raz pierwszy została mamą. Nowa życiowa rola  pochłonęła ją bez reszty. Maya Mayfield chętnie dzieli się swoim  życiem prywatnym na TokToku. Pokazuje,  jak wygląda jej codzienność. W krótkich filmikach często prezentuje światu również swojego kochanego malucha.

Mały Harrison jest wyjątkowo dorodnym dzieckiem - waży znacznie więcej od rówieśników i jak na swój wiek jest wyjątkowo długi. Gdy młoda mama publikuje zdjęcia lub nagrania z maluchem, w komentarzach pojawiają się krzywdzące opinie. Internauci naśmiewają się z chłopca, a 19-latce zarzucają nieodpowiednie żywienie malucha.  

"Taki po prostu jest". Tak młoda mama reaguje na komentarze

Reklama

Maya Mayfield ma już dość nieprzyjemnych komentarzy. Kocha swojego synka takim, jaki jest. W jednym z filmów zaznaczyła, że Harrison już jako noworodek wyróżniał się dużą wagą. Zaraz po  urodzeniu był wyjątkowo dorodnym maluchem i nie mieścił się w ubranka przeznaczone dla półrocznych dzieci. Harrison bardzo szybko się rozwijał - rósł i przybierał na wadze.

19-latka doskonale wie, że jej maluch jest wyjątkowo duży, jednak podkreśla, że nie przekarmia go i dba o to, by miał wszystko, czego potrzebuje do zdrowego rozwoju. Prosi internautów, by nie zarzucali jej nieodpowiedniego żywienia malucha,  ponieważ do diety swojego dziecka przywiązuje dużą wagę.

***
Zobacz również:

TikTokerka nagrała zdradę. Teraz szuka w sieci partnerki dyskotekowego uwodziciela

Typy ludzi w kościele. TikTokerka przedstawia wiernych

Sprząta najbardziej zabrudzone mieszkania. Ma miliony fanów

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok | Dziecko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy