Reklama

Reklama

​Kobieta spod tego znaku zodiaku nie będzie ci wierna

Jest jeszcze jedna rzecz, która może sprawić, że kobieta spod znaku Wagi nie dochowa wierności swojemu partnerowi. Są to pieniądze i wszelkiego typu dobra materialne. Jeśli więc w otoczeniu kobiety spod znaku Wagi znajdzie się mężczyzna, który będzie w stanie zapewnić jej życie na wyższym poziomie, romans będzie tylko kwestią czasu.

Reklama

Skorpion

O Skorpionach (obojga płci) mówi się, że to najbardziej niewierny ze wszystkich znaków zodiaku. Dlaczego? Po pierwsze, Skorpion kocha seks w najróżniejszych jego przejawach i formach. Lubi flirtować, uwodzić i być uwodzonym, kusić, próbować kolejnych pozycji i seksu w nowych miejscach. W pogoni za nowością zdarza mu się niestety wylądować w objęciach cudzego męża lub w cudzej sypialni.

Skorpion jest też niezwykle zaborczy, zazdrosny, ma ogromną potrzebę dominacji nad drugą połową. Co z tego wynika? Sporo okazji do kłótni, wzajemnych intryg w związku i... zdrad.

Życie z panią-Skorpionem jest więc niezwykle ekscytujące, ale równie trudne i wymagające.

Strzelec

Kobieta spod znaku Strzelca kocha romansować, flirtować, zaczepiać i widzieć w oczach mężczyzn prawdziwy zachwyt. Jeśli jest wolna, uwodzi jednego za drugim, czyniąc z romansowania sposób na życie. 

Gdy już znajdzie tego jedynego i jest szczęśliwa u jego boku, zwykle w ogranicza się tylko do ukradkowych spojrzeń i westchnień do najprzystojniejszych kolegów, ewentualnie do marzeń, co by było, gdyby...

Dowiedz się więcej na temat: horoskop | znaki zodiaku | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje