Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski przestraszył się swojej przepowiedni. Co nas czeka w 2022 roku?

Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoją najnowszą wizją. Podczas transmisji na YouTube opowiedział o tym, co jego zdaniem czeka nas w 2022 roku. Ostatnie przepowiednie Jackowskiego są niezwykle niepokojące. Tym razem wizja przeraziła nawet samego jasnowidza. Stwierdził bowiem, że ten rok jest szalenie ważny, ponieważ zapoczątkuje nowe problemy i rozpocznie konflikt militarny na świecie. Co to oznacza dla Polski?

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Swoimi wizjami dzieli się za pośrednictwem kanału na YouTube. Najnowszą transmisję, która miała miejsce 18 stycznia, obejrzało już ponad 100 tys. osób. Popularność filmu stale rośnie. Krzysztof Jackowski, jasnowidz opowiada w nim o wydarzeniach, które mają nastąpić w trakcie kolejnych 12 miesięcy. Jackowski i jego przepowiednie dla Polski szokują. Co zdradził tym razem?

Reklama

Zobacz również: Jackowski jest przerażony. Polacy będą uciekać do Rumunii?

Przepowiednie Jackowskiego. Co zobaczył jasnowidz?

Krzysztof Jackowski podczas transmisji trwającej niespełna godzinę zaznaczył, że świat w roku 2022 zmieni się nie do poznania. Jego zdaniem będziemy świadkami dwóch narastających konfliktów, które wpłyną na stan świata i nastroje społeczne.

Jasnowidz ostrzega, że na granicy polsko-białoruskiej zacznie przybywać wojska (nie tylko polskiego), a w sklepach - głównie z powodu niedoboru niektórych surowców - zacznie brakować produktów. "To, co jest teraz, to jest jeszcze bardzo dobra sytuacja" - zaznaczył Jackowski i wytłumaczył, co w jego odczuciu nastąpi już niedługo.

Zobacz również: Złe wieści na nadchodzący rok. Prorocy są zgodni - będzie ciężki

Krzysztof Jackowski: Przepowiednie dla Polski

To nie koniec przepowiedni dla Polski. W najnowszych wizjach Jackowski, przewiduje również, że w trakcie najbliższych miesięcy "PiS zrzuci z siebie władzę". Powodem ma być coraz to gorsza sytuacja Polski.

Krzysztof Jackowski stwierdził, że nasz kraj stopniowo będzie tracił suwerenność, a obecna partia rządząca nie będzie w stanie zapobiec tragicznym wydarzeniom. Polska, zgodnie z przepowiednią Jackowskiego stanie się "częściowo opustoszała z jakichś względów".

***

Przeczytaj również: 

Przepowiednia Aidy na 2022 rok. Co zobaczyła wizjonerka?

Przepowiednia z Valdres. Co zobaczyła 90-letnia Norweżka?

Te znaki zodiaku będą mieć szczęście w finansach w 2022 roku!

Nowy bilans zakażeń w Polsce. Minister podał dane

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy