Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski zapowiada wojnę! Spełni się najgorszy koszmar?

Ostatnimi czasy jasnowidz, Krzysztof Jackowski ostatnio zaskakuje mnogością swoich przepowiedni. Dzieli się nimi niezwykle chętnie z internautami i obecnie zaskoczył fanów nową, niezwykle mroczną wizją. Okazuje się, że Jasnowidz z Człuchowa przeczuwa... wojnę!

Krzysztof Jackowski straszy wojną? To będą trudne miesiące

 Krzysztof Jackowski, Jasnowidz z Człuchowa, ma na swoim koncie już chyba niezliczoną ilość przepowiedni i wizji, którymi chętnie za darmo raczy internautów.  Regularnie spotyka się on ze swoimi wiernymi fanami na kanale YouTube, gdzie na żywo opowiada o swoich przeczuciach względem przyszłości ludzkości. 

Jeszcze do niedawna Jackowski uspokajał internautów, że nie widzi żadnego konfliktu zbrojnego w Polsce. Wygląda na to, że jasnowidz zmienił zdanie na przestrzeni kilkunastu dni. 

Jackowski zaznacza, że Europa nie będzie chciała dołączyć do tego konfliktu, ale w końcu nastąpi jej "przebudzenie". 

Wybuchy, które zapowiadał Jackowski. Awarie na Nord Stream 1 i Nord Stream 2

Jasnowidz z Człuchowa przypomniał także o swoich ostatnich słowach dotyczących "wybuchów", których wówczas nie potrafił sprecyzować. Teraz Jackowski jest pewny, że chodziło o wybuchy w Morzu Bałtyckim przy gazociągu, który został uszkodzony. 

Reklama

"To może być jedną z prowokacji, by wybudzić Europę" - podsumował to zdarzenie Jackowski. 

Przy okazji jasnowidz podkreślił znów zdanie o rodzącym się chaosie w naszych głowach i jak ważne jest to, by zachować spokój. 

Jasnowidz także podjął wątek problemów finansowych: 

"Europa ku swojemu zdziwieniu zacznie się osłabiać finansowo. To osłabienie finansowe jakby płynęło zewnątrz świata. Kryzys surowcowy i finansowy jako pierwsze zaczną dotykać Europy".

Czytaj również: Niepokojąca wizja Jackowskiego. Jasnowidz apeluje do Polaków

 

Zdaniem Jackowskiego Rosja będzie poważnie grozić i straszyć

Krzysztof Jackowski zaznaczył także, że w tym czasie dziać się będą różne prowokacje i zapanuje lęk wśród społeczeństwa. Ten lęk zdaniem jasnowidza weźmie górę nad rzeczywistością. 

"Może dojść do momentu takiego, że Rosja będzie bardzo grozić. Będą to groźby już bardzo poważne. Mam wrażenie, że nie powinniśmy wtedy reagować gwałtownie" - kontynuował Jackowski.

Mówił także, że w swojej wizji zobaczył ludzi zakopujących zapasy jedzenia w ziemi i że w tym okresie wystąpią problemy z prądem. Nie zabrakło także czarnowidztwa dotyczącego inflacji i zmian w polskim rządzie. Zmiana zdaniem Jackowskiego ma dotyczyć głównie... premiera. 

Trzeba przyznać, że nowe słowa jasnowidza z Człuchowa nie są zbyt optymistyczne i zapowiadają ciężką zimę. 

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | Przepowiednia | wizja | III wojna światowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy