Reklama

Reklama

Które znaki zodiaku najczęściej uprawiają seks?

Choć z pozoru mogłoby się wydawać, że seks to dla wszystkich równie intrygujące i przyjemne zajęcie, astrologia pokazuje, że między poszczególnymi znakami zodiaku również w kwestii seksualnego temperamentu istnieją całkiem spore różnice. Które zatem znaki zodiaku kochają się najczęściej i są najbardziej utalentowane w sztuce kochania?

Baran

Reklama

Baran - bez względu na płeć - to człowiek o ogromnym temperamencie, tak w życiu, jak i w seksie. Zodiakalne Barany ponad wszystko pragną zmian, wyzwań, nowości i inspiracji. Są namiętnymi kochankami, a w i sypialni nigdy nie wieje nudą, ponieważ nudy Barany unikają jak ognia.

W związkach, które tworzą seks odgrywa bardzo istotną rolę. Partnerów i partnerki Barany wybierają, zwracając dużą uwagę na ich wygląd i seksualną sprawność. Co niestety czasem oznacza, że gdy kończy się dobry seks, kończy się miłość i związek.

Jaki seks lubią Barany? Różnorodny i wciąż inny. Pełen zaangażowania, namiętności i bliskości. Wbrew pozorom, Barany nie są w łóżku egoistami.

Lew

Naturą Lwa jest dominacja. Osoby urodzone w tym znaku zodiaku najmocniej na świecie potrzebują podziwu, uznania i bycia w centrum uwagi. Te zasady odnoszą się do całego ich życia, także erotycznego. Lwy są świetnymi kochankami i mają tego świadomość. Podniecają je komplementy, zachwyty i wszelkie wyrazy uznania.

Wiele energii Lwy wkładają w to, by zrobić wrażenie na drugiej osobie. Nie ulegają rutynie. Lubią dominować i eksperymentować. Nie ma w sferze seksu rzeczy, której Lew nie zechciałby spróbować we własnej sypialni.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje