Reklama

Reklama

Modelka ma problemy przez ogromny biust. Pasażerowie w samolocie mieli jej dość!

Pewna modelka z Wielkiej Brytanii doświadczyła ostatnio niezwykle przykrej sytuacji podczas lotu samolotem. Wszystko za sprawą jej ogromnego biustu - pasażerowie nie chcieli obok niej siedzieć, a personel przesiadł ją do... kuchni!

Ogromny biust źródłem problemów

Duży biust jest pożądany przez większość kobiet. Niestety dla jego posiadaczek często okazuje się on problematyczny z różnych powodów. Przede wszystkim jest to obciążenie dla kręgosłupa, trudno również dobrać odpowiedni biustonosz.

Leia Parker przekonała się na własnej skórze, że duże piersi mogą być kłopotem podczas... podróży samolotem. Kobieta znana na Instagramie jako Jodie Juggs jest modelką, a przede wszystkim posiadaczką największego sztucznego biustu w Wielkiej Brytanii - rozmiar 32T.

Niecodzienna sytuacja w samolocie

Modelka opisała sytuację, która spotkała ją w trakcie 10-godzinnego lotu z Los Angeles do Londynu. Leia Parker miała problem, aby zmieścić się na swoim siedzeniu. Okazało się także, że nietypowa wielkość biustu przeszkadza innym pasażerom.

Reklama

Sprawa zakończyła się na tym, że Leia Parker musiała się przesiąść. Jednak jedynym wolnym miejscem była ciasna, samolotowa kuchnia. Modelka złożyła już pismo ze skargą do linii lotniczych i oczekuje od nich przeprosin.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: duży biust

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy