Reklama

Reklama

Ordo luris chce chronić dzieci przed LGBT. Przygotowało przewodnik, w którym obraża mniejszości seksualne

Przewodnik „Prawa rodziców w szkole” oraz informator „Jak powstrzymać wulgarną edukację seksualną w szkole?” Ordo luris opublikowało na portalu społecznościowym z okazji początku roku szkolnego. Uważa, że w ten sposób ochroni młodzież przed ideologią LGBT. Co się w nim znajduje?

Fundacja Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, która promuje skrajnie konserwatywne idee oparte na katolickim światopoglądzie, znów obraża społeczność LGBT. 

Trwający nieco ponad minutę film zaczyna się słowami: "Marysia chodzi do podstawówki, w której panowała atmosfera bezpieczeństwa. Było tak do momentu, gdy wulgarni aktywiści LGBT postanowili przeprowadzić w placówce gorszące zajęcia bez wiedzy i zgody rodziców".

Zobacz również: Skąd się wzięły przesądy?

Reklama

Dalej na nagraniu słyszymy, że dzięki poradnikowi rodzice mogli skutecznie sprzeciwić się ideologicznemu wydarzeniu w szkole, a dyrekcja miała argument, aby oprzeć się brutalnym naciskom LGBT.

Internauci komentują informator Ordo luris

Wideo obejrzało już ponad kilka tysięcy osób, w sieci pojawiło się także sporo komentarzy.

Na stronie Ordo luris czytamy, że przewodnik wskazuje, w jaki sposób rodzice mogą egzekwować przysługujące im prawa w szkole i przedszkolu. Pomoc ma też wzór rodzicielskiego oświadczenia wychowawczego.

Według organizacji oświadczenie wskazuje "podstawy prawne wiążącego sprzeciwu wobec uczestnictwa dziecka w wulgarnej edukacji seksualnej".

Zobacz również: Ławka na skalę naszych możliwości, czyli szlakiem ławkowych absurdów w Polsce

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ordo Iuris | ideologia lgbt | LGBT

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy