Reklama

Reklama

Po 15 randkach zdecydowała się skonsumować związek. Nie poleca czekać tak długo

Użytkowniczka TikToka podzieliła się ze swoimi obserwatorami sytuacją, która przytrafiła jej się niedawno. Dziewczyna od jakiegoś czasu spotykała się z miłym chłopakiem. Nie była pewna, po której randce powinna skonsumować związek. Bała się, że jeśli zbyt wcześnie zgodzi się na zbliżenie, będzie to o niej źle świadczyć. Po tym, co wydarzyło się w trakcie stosunku, radzi, by nie czekać zbyt długo.

Użytkowniczka TikToka ostrzega: nie czekaj ze współżyciem

Chociaż uważa się, że seks na pierwszej randce nie jest wskazany. Użytkowniczka TikToka radzi, by możliwie najwcześniej sprawdzić, jak partner zachowuje się podczas stosunku. @eveculling postanowiła nagrać film i opublikować go na dobrze znanej aplikacji. Opowiedziała, jak jej partner zachował się w trakcie pierwszego zbliżenia. Nagranie szybko stało się viralem. Obecnie film ma już ponad 25 milionów wyświetleń. Ta liczba stale rośnie. Internauci nie mogą uwierzyć. 

TikTokerka myślała, że znalazła miłość

Dziewczyna spotykała się z mężczyzną już od jakiegoś czasu. Para wspólnie zdecydowała, że przed rozpoczęciem współżycia, chce lepiej się poznać. TikTokerka oraz jej partner postanowili więc nie śpieszyć się z kontaktem fizycznym. Długie rozmowy, wspólne spacery i romantyczne niespodzianki sprawiły, że @eveculling coraz bardziej pragnęła zbliżyć się do mężczyzny. Miała bowiem wrażenie,  że bardzo dobrze go zna i może mu zaufać.  

Reklama

TikTokerka po około 15 randkach zdecydowała, że jest gotowa, aby skonsumować związek. Wcześniej jednak postanowiła zapytać mężczyznę, czy ten ma jakieś fetysze, które mogłyby ją zaskoczyć. Gdy odpowiedział przecząco, nie miała już wątpliwości. Oczekiwała, że ten wieczór będzie wyjątkowy. Jednak to, co stało się podczas zbliżenia, przerosło jej najśmielsze oczekiwania.

TikTokerka nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała podczas stosunku

Na początku zbliżenia TikTokerka była zadowolona z rozwoju sytuacji. Jednak to, co nastąpiło później, bardzo ją zaniepokoiło. Mężczyzna zaczął szeptać jej do ucha sprośne rzeczy. Po chwili zszedł na temat ciąży. Mówił, że pragnie zapłodnić ją, bo wówczas cały świat będzie wiedział o ich stosunku. Słowa przeraziły kobietę, która szybko zakończyła zbliżenie.

TikTokerka opowiedziała o zajściu na nagraniu. Internauci zgodnie stwierdzili, że sytuacja nie powinna mieć miejsca i współczuli jej tak nieprzyjemnych doświadczeń. Według kobiety nic nie wskazywało na to, że miły i uprzejmy chłopak, z którym spotykała się przez ostatnie miesiące, zachowa się podczas zbliżenia tak nietypowo. Poradziła obserwatorom, by czerpiąc nauczkę z jej historii, nie zwlekali ze współżyciem.


***
Przeczytaj również:


Trendy jesień-zima 2021/22: Jakie buty wybrać?

Agnieszka Kaczorowska rozpisuje się na temat rodzicielstwa. "Maga sztuczne"

Dorota Zawadzka pokazała paragon grozy. Internauci ją wyśmiali

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: seks | fantazje seksualne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy