Reklama

Reklama

Pokazuje swój obwisły brzuch. Obserwują ją setki tysięcy użytkowników

​Tiktokerka Jessica Blair postanowiła udowodnić, że nie potrzeba płaskiego brzucha, aby nosić jeansy z niskim stanem. W jednym ze swoich filmików zaprezentowała w pełni swoje kształty, opuszczając jeansy, aby jej brzuch zwisał swobodnie. Influencerka robi furorę w sieci - na Tik Toku obserwuje ją ponad 346 tysięcy użytkowników, na Instagramie - ponad 203 tysiące.

Jessica Blair, popularna tiktokerka, opublikowała film, w którym widać jej odsłonięty brzuch. Wyjaśnienie zamieściła w opisie: "Zmuszam was wszystkich do zobaczenia mojego obwisłego brzucha tego lata [ponieważ] już mnie to nie obchodzi!"

W filmie influencerka powiedziała: "Oto przypomnienie, że nie potrzebujesz płaskiego brzucha, żeby nosić dżinsy z niskim stanem. Nie. Spójrz na mnie... nie widać płaskiego brzucha. Ale jestem gorąca, seksowna, piękna". 

Film spotkał się w większości z entuzjastycznymi reakcjami. Wiele osób skomentowało: "Tak, dziewczyno, masz to!". Inni pisali: "To najlepszy film, jaki widziałem przez cały dzień".

Oczywiście nie wszyscy byli tak pochlebni. "Nadmierna pewność siebie nie jest atrakcyjna" - podkreślił jeden z użytkowników. Z kolei inny powiedział: "Nikt nie boi się [grubych] ludzi... to po prostu nie jest atrakcyjne".

Reklama

Ciałopozytywna influencerka

Jessica Blair działa nie tylko na Tik Toku. Influencerka jest aktywna również na Instagramie, na którym bez kompleksów pokazuje swoje ciało. Obserwuje ją tak ponad 203 tysiące użytkowników.

Dlaczego zdecydowała się na taką aktywność w internecie? Opisuje to w jednym z postów:

- wyjaśnia influencerka. 

Opisuje jednak, że jej postawa radykalnie się zmieniła.

"Teraz po prostu nie obchodzi mnie to! To brzuszek! Nie ma znaczenia, że nie jest płaski, że ma rozstępy i luźną skórę, i że linia, którą wiele osób uwielbia podkreślać, sprawia, że mój brzuch wygląda jak pośladki. To jest brzuszek, to jest MÓJ brzuszek i myślę, że jest godny miłości i pokazania" - tłumaczy.

Przeczytaj też:

Naukowcy potwierdzają: Kotewka orzech wodny wraca do polskich wód

Marta Ludwika z Norwegii. Księżniczka, która rozmawia z aniołami

Jak zmierzyć temperaturę oleju bez termometru? Trzy proste triki

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciałopozytywność | influencerka | wałki na brzuchu | TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy