Reklama

Reklama

Pozowała w skąpym bikini 13 dni po porodzie! „To mnie wyzwoliło”

Influencerka Chessie King na Instagramie mówi wiele na temat akceptacji swojego ciała. Zaraz po porodzie postanowiła zrobić eksperyment i umieścić w sieci swoje zdjęcie w odważnym bikini. Strój kąpielowy odkrył obwisłą skórą na brzuchu i rozstępy. Chessie King w ogólnie się tym nie przejęła. Przyznała, że po rozebraniu się i zrobieniu zdjęć poczuła się wyzwolona i piękna.

Odważne zdjęcia tuż po porodzie

Prezenterka i autorka książek 13 dni po urodzeniu małej córeczki zdecydowała się na nietypową sesję zdjęciową. Chessie King pokazała ponad 800 tys. obserwatorom, jak zmieniło się jej ciało w trakcie ciąży.  Zaznaczyła również,  że  zachęca każdą mamę do podobnego aktu odwagi. Rozebranie się przed obiektywem zaraz po porodzie jest jej zdaniem wyzwalające. Zdjęcia sprawiły, że influencerka pokochała  siebie na nowo.

"Kocham moje nowe ciało"

Chessie King  zaznaczyła, że jest niezwykle dumna z nowego ciała. Podkreśla, że pokochała je właściwie od razu, gdy na świecie pojawiła się jej córeczka - Auraelia.  King zaprezentowała  swoją figurę, pozując w brązowym wzorzystym dwuczęściowym kostiumie. Noworodek na zdjęciach jest ubrany w urocze, wzorzyste spodnie kolorystycznie dopasowane do bikini mamy.

Reklama

Troskliwa mama!

Chessie King  na pierwszym zdjęciu z wdzięcznością przytula dziecko i całuje je w główkę. Kolejna fotografia przedstawia, jak influencerka karmi córeczkę piersią. To niezwykle odważne ujęcie, które prezentuje figurę kobiety z nietypowej perspektywy. Obiektyw znajduje się nad głową King, a na pierwszym planie widać piersi i brzuch kobiety. Mało kto zdecydowałby się na publikacje tak odważnych zdjęć.

Wsparcie fanów

Chessie King  tłumaczy, że nie może się doczekać, aż Auraelia  będzie wystarczająco dorosła, by zobaczyć odważne zdjęcia. Fani influencerki bardzo pozytywnie zareagowali na kontrowersyjnego posta. Zdjęcia King w stroju kąpielowym mają już ponad 105 tys. polubień. Komentarze chwalą odwagę kobiety: "Jesteś niesamowita Chessie. Dziękuję za normalne zdjęcia po porodzie", "Taka piękna", "Ten post nie mógłby podobać mi się jeszcze bardziej!".

Przeczytaj również:

Gwiazda disco-polo już tak nie wygląda! 

Powiedziała, że nie chce mieć dzieci i wszyscy ją poparli

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: poród | zdjęcia po porodzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy