Reklama

Reklama

Przez przypadek zjadła własnego ojca! Nie mogła przestać się śmiać

28-letnia Belle Henry i 22-letnia Tyla Halls postanowiły godnie pożegnać swojego tatę i rozsypać jego prochy. Nie spodziewały się, że nagły podmuch wiatru pokrzyżuje im szyki. W efekcie... zjadły swojego ojca.

Nagła i niespodziewana śmierć Marka Hallsa mocno dotknęła jego córki. Belle i Tyla chciały pożegnać go w wyjątkowych okolicznościach i rozsypać jego prochy na wietrznym wybrzeżu w pobliżu Kanału Bristolskiego. Ten sentymentalny moment przybrał jednak nieoczekiwany obrót i wprawił kobiety w histerię. 

Gdy Tyla rzuciła prochy ojca w kierunku wody, potężny podmuch wiatru skierował je z powrotem... na jej twarz! Przerażona kobieta krzyknęła: "Wszedł mi do ust" i nie mogła opanować śmiechu, tym bardziej, że całe zdarzenie filmowała jej siostra, Belle. 

Chciała godnie pożegnać ojca. W efekcie zjadła jego prochy!

Reklama

47-letni Mark Halls zmarł nagle 21 października 2020 r., a jego córki postanowiły rozsypać jego prochy w pierwszą rocznicę śmierci. Belle przyznaje, że okoliczności tego wydarzenia niespecjalnie ją zaskoczyły, a filmik jest doskonałym podsumowaniem tego, jakim człowiekiem był jej ojciec: 

- Był genialny i miał niesamowite poczucie humoru, był taki zabawny - wspomina. 

Dzień, w którym siostry postanowiły rozsypać prochy ojca był dla nich ciężki i bardzo emocjonalny. Wypadek z prochami pomógł rozluźnić atmosferę i sprawił, że kobiety już do końca dnia nie mogły przestać się śmiać. 

- Moja siostra Tyla martwi się, że już na zawsze zostanie dziewczyną, która wdychała prochy swojego taty. Ja jednak myślę, że to całkiem zabawne - śmieje się Belle. 

Filmik z wyjątkowego pożegnania ojca siostry umieściły na TikToku i dodały wymowny wpis: "Ten moment, w którym podarowałyśmy naszemu tacie "pełne spokoju" odejście". Myślicie, że Mark doceniłby humor swoich córek? 

***
Zobacz również:

Nowa turystyczna atrakcja Turcji. Poznajcie psa podróżnika!

Ma 24 lata i wychowuje 22 dzieci. Planuje setkę potomstwa! 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje