Reklama

Reklama

Przypięła niemowlęciu smycz. Nagranie stało się hitem sieci

Nagranie ze szkolnego meczu bije rekordy popularności. Uwagę jednego z kibiców zwróciło niemowlę na smyczy, dzięki której mama kontrolowała ruchy dziecka. Postanowił więc to nagrać i wrzucić na TikToka. Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać.

Smycz dla dziecka

Szelki na smyczy dla dzieci od lat budzą kontrowersje. Dyskusje na ten temat nie cichną i można się spotkać zarówno ze zwolennikami, jak i przeciwnikami tej metody. Jednych widok dziecka na smyczy oburza, a inni uważają, że to dobry sposób na upilnowanie malucha. 

Wśród wymienianych zalet tego gadżetu pojawia się stwierdzenie, że dzięki szelkom na smyczy można uniknąć sytuacji, w której pociecha nagle znika w tłumie. Zdaniem ekspertów smycz może jednak ograniczać ruchy dziecka. 

Poza tym nie brakuje głosów osób, które nie są pozytywnie nastawione i twierdzą, że dzieci w żadnej sytuacji nie powinny być prowadzone na smyczy. 

Zobacz także: Nowy trend wśród najmłodszych. Dzieci bawią się w … księży

Reklama

Nagranie z dzieckiem na smyczy hitem sieci

TikTok stał się jedną z tych platform, które cieszą się sporym zainteresowaniem internautów. Szukają tam nie tylko zabawnych treści, ale także porad i inspiracji. Na TikToka trafiają przeróżne filmy. Użytkownicy chętnie dzielą się domowymi sposobami, mówią o swoich doświadczeniach oraz publikują nagrania podobne do tego, które pojawiło się na profilu o nazwie "jordanvarneau". 

Użytkownik postanowił udostępnić film ze szkolnego meczu. Widać, na nim kobietę, która nie miała pojęcia, że jest nagrywana. Uwagę internauty zwrócił fakt, że jej dziecko miało przypiętą smycz, dzięki której mogła kontrolować jego ruchy. Maluch raczkując, próbował zbliżać się do boiska. Gdy tylko się oddalał, kobieta pociągała go za smycz w swoją stronę. 

Zobacz także: Niezwykłe znalezisko na Lubelszczyźnie. Może mieć nawet 4 tys. lat!

Nagranie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i zostało obejrzane 16,5 mln razy. Pod postem nie zabrakło komentarzy zarówno zwolenników, jak i przeciwników trzymania dzieci na smyczy. "Śmieszne, ale nienormalne", "Oceniałam ludzi zakładających smycze swoim dzieciom. Teraz ja mam dzieci. Nie zrobiłam tego, ale już rozumiem", "To jest niesamowite! Jest bezpieczny i dobrze się bawi. Dobra robota mamo!", "Psy są traktowane jak dzieci, a dzieci jak psy. Czasy się zmieniły" - pisali internauci.


***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy