Reklama

Psi bohater z Ukrainy skończył trzy lata! Pochwalił się tortem

Znany ukraiński piesek Patron, który ma na koncie znalezienie aż 300 ładunków wybuchowych skończył właśnie trzy lata! Z tej okazji w jego mediach społecznościowych ukazała się fotka z imponującym tortem.

Ukraiński pies-saper Patron zdobył popularność i miłość ludzi po tym, jak brał udział w rozminowywaniu Ukrainy. Niepozorny psiak ma dziś na koncie aż 300 znalezionych ładunków wybuchowych i cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go aż 335 tysięcy fanów. 

Psi bohater Ukrainy skończył trzy lata. Jego tort robi wrażenie!

Patron "sam prowadzi" swojego Instagrama i na bieżąco dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia. Dwa dni temu "opublikował fotkę" ze swoich urodzin i pokazał imponujący tort. 

- "napisał". 

Bohaterski piesek  "poprosił" także swoich wielbicieli, żeby nie kupowali mu żadnych prezentów, ale zamiast tego podarowali mu uśmiech. Zaproponował także, by wpłacili choćby niewielką kwotę na karmę dla psów i kotów, które nie mają tyle szczęścia co on. 

Reklama

W najnowszym poście, który ukazał się właśnie na Instagramie Patrona, dzielny piesek "napisał" że zebrał aż 261 470 hrywien i 2000 dolarów na karmę dla zwierząt. Patron pomaga więc nie tylko ludziom, ale także swoim psim przyjaciołom. 

Patron to piesek rasy terier Jack-Russell, który pracuje w służbach ds. nadzwyczajnych na północnym zachodzie Ukrainy i specjalizuje się w szukaniu min. Jego opiekunem jest saper Mychajło Iljew.

Na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes piesek dostał nagrodę dla psów Palm Dog-manitarian (Palma Pso-manitarna), a prezydent Ukrainy odznaczył go specjalną nagrodą za służbę. To na pewno jednak nie koniec odznaczeń i wyróżnień!

Zobacz również:

Tragedia na kalifornijskim kempingu. Niedźwiedź powrócił i odebrał życie turystce!

Bezdomne koty zostały gwiazdami TikToka. Internauci ruszyli z pomocą

 INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy