Sekret mężczyzny ze zdjęcia na pewno cię zaskoczy

Jamie Wilson ma 21 lat, gra country i bardzo podoba się kobietom.


Reklama

Na swoim Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 370 tys. użytkowników, udostępnia seksowne zdjęcia. Duże, błękitne oczy i nienaganna, umięśniona sylwetka robią w sieci furorę.

Trudno uwierzyć, że jeszcze 2 lata temu ten przystojniak był... kobietą. Decyzję o zmianie płci Jamie podjął w 2015 roku i tym samym zaskoczył rodzinę i przyjaciół. Jak sam przyznaje, bliscy do tego stopnia nie mogli pogodzić się z jego przemianą, że po prostu zerwali kontakt.

"Nigdy nie dawałem żadnych sygnałów" - mówi Jamie i tutaj szuka powodu utraty rodziny i większości znajomych. Podkreśla jednak, że nagłe osamotnienie, choć bardzo bolesne, nie przeszkodziło mu w walce o godne życie i dobre samopoczucie.

Najpierw ściął włosy i zaczął nosić męskie ubrania. Szybko zdecydował się na terapię hormonalną. Wreszcie rozpoczął intensywne ćwiczenia.

Efekt jest naprawdę niesamowity. Dziś każdy, kto słyszy o przeszłości Jamiego, przeciera oczy ze zdumienia.

Mężczyzna przyznaje, że nareszcie czuje się w stu procentach sobą. Narzeka jedynie na nieprzychylne komentarze tych, którzy niegdyś zarzucali mu, że jest zbyt kobiecy, a dzisiaj śmieją się z jego przesadzonej męskości.

Choć Jamie fizycznie zmienił się nie do poznania, nie porzucił swojej największej pasji. Nadal gra na gitarze i koncertuje. "Teraz jestem mężczyzną, jakim zawsze byłem w sercu" - mówi.
Instagram
Dowiedz się więcej na temat: transseksualizm

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje