Reklama

Reklama

Seks od nowa. Odbuduj swoje życie miłosne

Dla wielu z nas - czy jesteśmy związani z kimś na stałe, czy umawiamy się na randki - życie uczuciowe bywa źródłem zatrucia i frustracji. Seks od nowa przedstawia rewolucyjną metodę regeneracji.

Post i zmiana diety poprawiają metabolizm i naturalne procesy chemiczne organizmu. "Odtruwanie" seksu wpływa na reakcje neurologiczne i pozwala na odnowę życia uczuciowego.

Ian Kerner przedstawia rewolucyjny trzydziestodniowy program, dzięki któremu złapiecie oddech i gruntownie odbudujecie swoje życie uczuciowe.

Jeśli żyjecie w związkach, nauczycie się postrzegać "seksualny dorobek" nie tylko jako serię fizycznych zbliżeń, ale też jako integralną część waszej tożsamości. Single wyrwą się z randkowego kieratu, odetchną i odzyskają wewnętrzną siłę. Czy jesteście samotni, czy żyjecie w związkach, Seks od nowapozwoli wam osiągnąć w życiu osobistym to, na co zasługujecie.

Reklama

Ian Kerner - autor bestsellera Jej orgazm najpierw proponuje rewolucyjny trzydziestodniowy program, który oczyści z toksyn i odnowi twoje życie uczuciowe.

"To pierwszy wszechstronny program, który na pierwszym miejscy stawia twoją satysfakcję seksualną i krok po kroku prowadzi cię w stronę bardziej ożywionego i w pełni świadomego życia uczuciowego."
Hilda Hutchinson, autorka A Woman's Guide to Getting the Sex You Want, Need, and Deserve

"Jeśli kiedykolwiek nie byliście pewni tego, czego chcecie, czy chodziło o przygodny seks, czy o poważne zaangażowanie, Seks od nowa otworzy wam oczy na to, co niesie spełnienie i podniecenie - zarówno w sypialni, jak i poza nią."
Nicole Beland, autorka Girl Seeks Bliss

"Któżby się spodziewał, że przejściowy okres celibatu może być tak seksowny? Książka ta delikatnie poprowadzi was za rękę przez cały proces odtruwania, nakłoni do pytań, jakich nigdy nie ośmielilibyście się zadać i dostarczy inspiracji w postaci przykładów oraz prostych ćwiczeń."

EM&LO, autorzy Sex Toy: An A-Z Guide to Bedside Accessories

"Rozstanie sprawia, że nasze uczucia i popędy przybierają na sile. Decydując się na wstrzemięźliwość, czy to od zalotów (w przypadku singli), czy to od seksu (w przypadku par), pogłębiamy świadomość swoich zmysłów i bardziej doceniamy każde doznanie. Kerner sprawia, że intymność jest znów intymna i w pełni zmysłowa."
Stephanie Klein, autorka Straight Up and Dirty


Ian Kerner
Seks od nowa. Odbuduj swoje życie miłosne

Wydawnictwo Czarna Owca
Dowiedz się więcej na temat: autorka | miłosne | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy