Reklama

Slow sex. Uwolnij miłość

Jak kochać się tak długo i intensywnie jak chcesz? Jak rozwiązać odwieczne seksualne problemy bez pigułek i stresu? Jak zmienić seksualną gimnastykę w erotyczną przygodę? Jak obudzić namiętność w długoletnim związku? Jak w czasach bez seksualnych tabu nie zachorować na seksualny przesyt połączony z brakiem satysfakcji? Tego wszystkiego dowiesz się z książki "Slow sex. Uwolnij miłość" autorstwa Marty Niedźwieckiej i Hanny Rydlewskiej.

Pierwsza polska książka o slow seksie!

Jak kochać się tak długo, tak często, tak intensywnie jak chcesz i potrzebujesz? Jak rozwiązać nasze odwieczne seksualne problemy i kompleksy bez pigułek i stresu? Jak zmienić seksualną gimnastykę w erotyczną przygodę? Dokąd uciec przed erotyczną rutyną? Jak obudzić namiętność w długoletnim związku? Jak w czasach bez seksualnych tabu nie zachorować na seksualny przesyt połączony z brakiem satysfakcji? Jak sprawić, żeby nasz seks miał sens?

Czas, ciało, świadomość, uważność i rytuały - to pięć filarów, na których opiera się Slow Sex.

Reklama

Pierwsza polska publikacja, która go dotyczy, to wywiad dziennikarki Hanny Rydlewskiej z Martą Niedźwiecką, certyfikowaną sex coach pracującą z seksualnością i relacjami intymnymi. W pikantnej, momentami bardzo zabawnej rozmowie przeplatanej przepisami na erotyczne ćwiczenia służące poznaniu naszej seksualności i rozwiązywaniu "odwiecznych seksualnych kłopotów" Marta Niedźwiecka przemeblowuje świadomość swoich czytelników, wyprowadza ich z sypialni, gdzie panuje rutyna i zachęca do poszukiwań satysfakcjonującego, intensywnego i radosnego seksu.


Ludzie przychodzą do mnie przekonani, że więcej ich dzieli niż łączy, a okazuje się, że tak naprawdę są jak marchewka z groszkiem. Mają tylko problem z nazywaniem, rozumieniem i komunikowaniem swoich potrzeb i trosk. A nawet z odwiecznym problemem - on szczytuje szybciej, niż ona - da się coś zrobić, jeżeli dwoje ludzi tego chce. A warto chcieć, bo nie ma udanego związku bez udanego seksu.

Marta Niedźwiecka

To wyjątkowa książka o tym jak nawrócić się na seks. Nie za pomocą Tindera, ale duszy łączącej kochanków. Swobodnych, wrażliwych i spragnionych erotycznego zbawienia, nie tylko orgazmu. Bo gdzie dwóch albo troje w imię slow seksu, tam niekończąca się rozkosz i przyjemność lektury.

Manuela Gretkowska, pisarka

Tyle mitów narosło wokół ciała! Że grzeszne, brudne, ślepe w porywach... Tymczasem "ciało to ty", to my. Dzięki niemu czujemy, cieszymy się, płaczemy. Ta książka nam je oddaje. Czytałam ją z wielką ulgą, bo dał mi w kość nieszczęsny dualizm - gorsze ciało, lepszy umysł. Pokazuje, jak się sobą cieszyć, jak się zatrzymać na chwilę i zachwycić. Jak szanować siebie i innych, przez ciało, dzięki ciału. Jak przywrócić z nim łączność, jak je rozumieć. Lektura obowiązkowa. 

Grażyna Plebanek, pisarka

Książka Marty Niedźwieckiej i Hanny Rydlewskiej jest wspaniałym poradnikiem pozwalającym każdej zainteresowanej parze odzyskać zapał oraz nabyć nowe umiejętności w pielęgnowaniu swojej seksualności

Andrzej Depko, seksuolog


Spotkanie:

Zapraszamy na przedpremierowe spotkanie z autorkami książki, które odbędzie się w środę 27 stycznia o godz. 19.00 w barze "Pies czy Suka" przy ul. Szpitalnej 8A w Warszawie. Rozmowę poprowadzi Karolina Sulej. W programie wieczoru - niespodzianki dla gości. Wstęp wolny.


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy