Reklama

Reklama

Sposób na płaski brzuch bez ćwiczeń. Trend z TikToka

Nie od dziś wiadomo, że TikTok to dla wielu osób kopalnia inspiracji, ale także zabawnych treści i różnego rodzaju tricków. To właśnie tam jedna z internautek zdradziła swój sposób na płaski brzuch bez konieczności wprowadzenia diety oraz ćwiczeń.

Sposób na płaski brzuch bez ćwiczeń

Wiele kobiet marzy o płaskim brzuchu, jednak nie każdej udaje się osiągnąć ten cel. Z pomocą przychodzi TikTok, a dokładniej trend oznaczony tagiem "cardboardchallange".

To zazwyczaj zbliżające się wakacje są motywacją do zrzucenia zbędnych kilogramów i wysmuklenia sylwetki. Nowy trend na TikToku nie zadziała w przypadku chęci zaprezentowania płaskiego brzucha na plaży, ale może okazać się skuteczny podczas chłodniejszych dni. Na czym polega?

TikTokowy sposób na płaski brzuch nie wymaga regularnych ćwiczeń na siłowni. Potrzebny będzie jedynie... kawałek kartonu. Wystarczy włożyć go w spodnie.

Reklama

Sposób na płaski brzuch szybko stał się popularny na TikToku. Nie każdy użytkownik jest jednak do niego przekonany. Zdaniem internautów fałdki na brzuchu to normalna rzecz, zwłaszcza podczas siedzenia. Pojawiły się głosy, że ten trend i kreowanie fałszywego obrazu kobiecego ciała może mieć negatywny wpływ na młode dziewczyny. 

Czytaj więcej:

Post Daniela. Oczyszczanie z toksyn i redukcja masy ciała

Gorzkie emocje przełykamy z cukrem

Pięć najgorętszych dietetycznych mitów, które już czas włożyć między bajki

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: sposób na płaski brzuch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje