Reklama

Reklama

Tak wygląda jeden z największych noworodków Wielkiej Brytanii po roku!

Niecały rok temu w Wielkiej Brytanii na świat przyszedł ogromny noworodek, którego pracownicy szpitala okrzyknęli "hipopotamkiem". To jeden z trzech największych bobasów tego kraju, który szybko zyskał popularność i stał się ulubieńcem mediów. Jak dziś wygląda i czy dalej tak szybko rośnie?

Alpha przyszedł na świat 28 października 2021 roku w John Radcliffe Hospital w Oksfordzie jako czwarte dziecko Cherral Mitchell i jej męża Tysona. Był tak ogromnym noworodkiem, że poród musiało przyjąć aż dwóch lekarzy. Cały szpital szybko oszalał na punkcie malucha, który zyskał przydomek "hipopotamek" i został okrzyknięty trzecim co do wielkości noworodkiem w historii Wielkiej Brytanii.   

Zobacz również: Przypadek jeden na dwa miliony. Bliźnięta urodziły się w różnych latach

Reklama

Był jednym z największych noworodków Wielkiej Brytanii! Tak dziś wygląda

Cherral Mitchell miała 31 lat, gdy okazało się, że jest w ciąży ze swoim czwartym dzieckiem. Było to dla niej spore zaskoczenie, bo nie planowała już powiększenia rodziny, stosowała nawet wkładkę antykoncepcyjną. Los chciał jednak inaczej i, gdy zobaczyła na teście dwie kreski, była bardzo szczęśliwa. 

Cherral szybko przekonała się jednak, że czwarta ciąża będzie zdecydowanie inna niż poprzednie. Jej brzuch był ogromny, więc spodziewała się, że jej pociecha również nie będzie należała do najmniejszych!

Gdy Alpha przyszedł na świat, ważył prawie sześć i pół kilograma i zaraz po porodzie nosił ubranka dla kilkumiesięcznych dzieci. Został okrzyknięty trzecim co do wielkości noworodkiem w historii Wielkiej Brytanii, zaraz po Guy'u Carrym, który przyszedł na świat w 1992 roku, ważąc ponad siedem kilogramów.

Dziś Alpha jest już rocznym bobasem, zdrowo rośnie i świetnie się rozwija. Co ciekawe, jego mama jest przekonana, że powoli... traci na wadze, bo zaczyna nosić ubranka adekwatne do jego wieku!

- opowiada Cherral.

Zobacz również:

Jakie imię przynosi sukces zawodowy i finansowy?
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: noworodek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy