Reklama

Reklama

Te osoby przyciągają nieszczęście. Nie mają w życiu łatwo

Znak zodiaku może o nas wiele powiedzieć. To, spod jakiego znaku jesteśmy, sygnalizuje m.in. o naszych cechach charakteru, zaletach czy podejściu do świata. Możemy również dowiedzieć się o tym, czego tak naprawdę się boimy albo do czego mamy skłonności. Niektórzy mówią, że z gwiazd wyczytać można również nasze szczęście albo jego brak. Dla niektórych znaków zodiaku los nie jest łaskawy, w ich życiu pojawia się więcej porażek niż sukcesów, pakują się w kłopoty, mają po prostu pecha. O kim mowa?

Które znaki zodiaku mają skłonność do pecha? Komu przytrafiają się w życiu nieszczęścia? 

Wodnik - jeden z pechowych znaków zodiaku

Pech towarzyszy Wodnikowi praktycznie codziennie. Nie pomagają też przy tym żadne spontaniczne działania. Wodnik ma w sobie coś, co przyciąga nieszczęście, często też bywa w centrum bardzo dziwnych sytuacji. Dobrą wiadomością jest to, że w życiu Wodnika zawsze znajdzie się ktoś, kto mu pomoże. Musi tylko bacznie obserwować i wsłuchać się w tych, którzy są blisko niego. Intuicja podpowie, z kim warto trzymać. 

Waga - znak, który ma w życiu więcej pechowych dni

Waga to jeden z tych zodiaku, u którego w życiu dominuje niestety pech. Często jest tak, że zodiakalne Wagi za bardzo ufają innym, nie wierzą swojej intuicji. Nie mają też szczęścia w miłości, z wielkim trudem znajdują osobę, której mogą zaufać i pokochać. Często są oszukiwane, zdradzane... Życie ich nie rozpieszcza. Częściej mogą mówić o przykrych, nieszczęśliwych zdarzeniach, niż o pozytywnych sytuacjach, w których brały udział. 

Reklama

Sprawdź również: Pechowe imiona. Kto znalazł się na liście?

Rak - zodiak, który mierzy się z trudnościami

Raki to ciche znaki zodiaku, nie skarżą się, nie opowiadają za często o tym, jak jest im źle, ale w ich życiu nie bywa kolorowo. Co jakiś czas zodiakalne Raki znajdują się w sytuacji, która wielu by się nawet nie przyśniła. Spontaniczność nie jest ich mocną wizytówką. Lepiej, żeby decyzje podejmowały na spokojnie, inaczej mogą mieć tarapaty. Raki mają problemy z rówieśnikami. 

Bliźnięta i ich pechowe znajomości

Kto jeszcze należy do pechowych znaków zodiaku? Wymieniane są także Bliźnięta. To one nie mają szczęścia do znajomych. Niestety, zazwyczaj okazuje się,  że coś jest z nimi nie tak. Osoba, której zaufali, pomagali - zawiodła ich, wykorzystała. Nie jest taka, za jaką się podawała... Bliźnięta też często same przyciągają innych pechowców. Wpływ na wszelkie niepowodzenia może mieć także ich tendencja do czarnych wizji. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop | astrologia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy