Reklama

Reklama

​Ukrainka ostrzega rodaczki przed pochopnym przyjmowaniem pomocy od mężczyzn

30-letnia Julia Skubenko opublikowała w mediach społecznościowych dramatyczny apel do Brytyjczyków o zapewnienie rodaczkom bezpiecznego schronienia. Zrobiła to po tym, gdy sama otrzymała szereg ohydnych propozycji. Wiele z nich zakładało, że wdzięczność za pomoc będzie wyrażana w formie usług seksualnych.

Jak podał serwis "Daily Mail", kobieta, uciekając z Ukrainy do Wielkiej Brytanii, otrzymała w tym kraju wiele propozycji seksualnych w zamian za udostępnienie jej miejsca do spania. Skubenko przyznała, że nigdy nie chciała emigrować do Wielkiej Brytanii "i zaczynać życie od nowa". Jednak skoro już tak się stało, to - jak zapewniła swoich nowych "gospodarzy" - "szybko stanie na własne nogi".

 - napisała Skubenko, proponując rodaczkom pomoc w takich sytuacjach.

Już na emigracji Julia Skubenko założyła na Facebooku stronę dla kobiet uciekających z Ukrainy. W poście zamieściła linki do swoich mediów społecznościowych i numer telefonu komórkowego. Niestety, musi teraz odbierać wiele telefonów od mężczyzn, którzy nadal chcą ją wykorzystać seksualnie. To znaczy proponują natychmiastowe małżeństwo lub zatrudnienie w swojej firmie jako "asystentkę". Na podstawie tych doświadczeń Skubenko stwierdziła, że brytyjski program "Domy dla Ukrainy" stał się "Tinderem dla handlarzy usługami seksualnymi", a jej słowa cytują zgodnie główne brytyjskie media. 

Reklama

***

Zobacz również:

Alona Ruban: Te kobiety przyjechały często z jednym bagażem

Ukraińskie kobiety uwolnione z niewoli. Rosjanie ogolili im głowy

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy