Reklama

Reklama

Wielki horoskop na 2021 rok

Koziorożec 22.12 - 19.01

Ciesz się każdą chwilą, w myśl sentencji z poezji Horacego - "carpe diem"! Nie zapominaj również, że złe chwile, choć z pewnością nie są powodem do radości, mogą przynieść jakąś korzyść: poznanie okoliczności, przeciwnika, nawet siebie samego; mogą być bardzo dobrą lekcją...

Sfera uczuć

Reklama

Koziorożce - single mogą wejść w trwałe i szczęśliwe relacje. Dobry czas na poznanie kogoś, z kim się będzie chciało wyruszyć w dalszą drogę, to drugi kwartał 2021 roku. Ne wszystkim singlom z waszego znaku się poszczęści, ale większość trafi w dziesiątkę.

Koziorożce, które mają parę zaczną myśleć o porządkach, spokoju, stabilizacji; może zmienicie meble w mieszkaniu, przeprowadzicie drobny remont, a może zaplanujecie jakąś ciekawą podróż, gdy pandemia w końcu ustąpi.

Warto będzie przez cały rok otaczać się osobami z trygonu powietrza. Sprzymierzeńcem Koziorożca będzie Wodnik.

Sprawy zawodowe i finansowe

W firmie zapowiadają się zmiany, zaczną się od samego początku roku. Twoja pozycja jest pewna, więc nie masz powodu do niepokoju. Czeka cię wręcz zawodowe ożywienie - sporo pracy i odpowiedzialne zadania. Wykorzystaj okres między lutym a majem, by udowodnić szefom, że zasługujesz na obiecywany od połowy 2020 roku awans. Koziorożce, które szukają dodatkowego źródła dochodu, mają szansę od połowy roku wejść w ciekawe i intratne przedsięwzięcie.

Zdrowie i kondycja

Wsłuchaj się w siebie. Nie znaczy to, że masz histerycznie reagować na każdą dolegliwość, ale warto, byś w porę usłyszał sygnały ostrzegawcze swojego organizmu. Intensywny tryb życia może odbić się na twoim zdrowiu, dlatego przystopuj od czasu do czasu, wyśpij się, wypocznij.

A co podpowiadają karty tarota?

Jeśli planujesz stanąć w obronie dobrej sprawy, nie unikaj sporów, nie wycofuj się w trakcie ich trwania. Ale pamiętaj, że nim coś wypowiesz głośno - musisz pomyśleć dwa razy. Unikniesz w ten sposób wielu nieporozumień.

Karty radzą, by w chwilach niepokoju czy zwątpienia posługiwać się kolorem granatowym lub niebieskim. Warto też w takich chwilach palić świece w tym kolorze.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje