Reklama

Reklama

Wielki horoskop na 2021 rok

Wodnik 20.01 - 18.02

Nie rzucaj słów na wiatr! Nie lubisz być oszukiwany ani zwodzony przez nikogo, więc zachowuj się, Wodniku, odpowiedzialnie w każdej dziedzinie życia. Jeśli wiesz, że coś może się nie udać, nie obiecuj, nie sprawiaj przykrości osobom, z którymi masz do czynienia na co dzień.

Sfera uczuć

Reklama

Relacje partnerskie Wodnika będą szły coraz lepiej. Już początek 2021 roku powinien być udany, ale pod warunkiem, że będziecie spędzali cały wolny czas razem. Jeśli ten warunek spełnicie, kolejne miesiące będą zacieśniały wasz związek.

Wodnik - singiel, jeśli zda się na intuicję, to dobrze na tym wyjdzie... W połowie roku trzeba będzie podjąć ważne życiowe decyzje, w których nie rozum, ale właśnie intuicja będzie miała decydujące znaczenie.

W pierwszej połowie roku będzie ci sprzyjał twój trygon, czyli powietrze, zaś w drugiej - ziemia, zwróć zatem uwagę na Bliźnięta i Panny. To twoje dobre duchy.

Sprawy zawodowe i finansowe

W 2021 roku czeka cię, Wodniku, sporo wyjazdów służbowych. Delegacje zaczną się już od połowy stycznia. Nie będziesz zadowolony, ale jeśli chcesz się piąć po szczeblach kariery - trzeba będzie zacisnąć zęby...

Plany, które chodziły ci po głowie w zeszłym roku, w nowym dostaną zielone światło.  Od połowy lutego zaczniesz wprowadzać w życie coś, co dotychczas wydawało się bardzo dalekie, wręcz nierealne. Wszystko, co zaplanujesz i zrobisz w trzech pierwszych miesiącach roku - zaowocuje konkretnymi korzyściami już latem.

Zdrowie i kondycja

Na wiosnę mogą się pojawić się problemy z układem oddechowym. Zadbaj, by do tego nie doszło! Jeśli planujesz rzucić palenie, wykorzystaj tę sytuację. Koło czerwca możesz mieć problemy ze snem, co będzie oznaczać zmęczenie; najwyższy czas, by zadbać o właściwy relaks.

A co podpowiadają karty tarota?

Nie licz na szybkie pieniądze, nie angażuj się w żadne interesy, jeśli nie jesteś przekonany, że są pewne i uczciwe. Łatwy zarobek nie istnieje!

Tarot mówi, że hasło "magia kolorów" powinno ci towarzyszyć przez cały rok, a rok 2021 - to dla Wodnika beże i szarości.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje