Reklama

Reklama

Wielki horoskop na 2021 rok

Ryby 19.02 - 20.03

Doceń swojego przeciwnika, niezależnie od tego, co rozumiesz pod tym hasłem... Przeciwnikiem może być nawet najbliższa ci osoba w chwilach, kiedy nie będziecie się zgadzali w najprostszych sprawach. Pamiętaj również, że przeciwnik to niekoniecznie wróg!

Sfera uczuć

Reklama

W tej sferze zapanuje pełna stabilizacja. Te Ryby, które są w stałych związkach, nie będą miały powodów do narzekania ani na partnera, ani na układy z nim, ani też na relacje koleżeńsko-przyjacielskie. Wszystko będzie spokojnie, bez zbędnych emocji.

Ryby, które poszukują, czy to wrażeń, czy to kogoś na stałe, będą miały pole do popisu. Flirty, randki, krótki romans - do wyboru, do koloru, A jeśli będziesz miała, Rybo, pewność, że spotkałaś tę przysłowiową drugą połówkę, nie odpuszczaj. W połowie roku przekonasz się, że trafiłaś na właściwą osobę.

Bądź, Rybo, czujna, szczególnie w pierwszym półroczu! Ktoś z trygonu ognia nie będzie miał wobec ciebie uczciwych zamiarów. Drugie półrocze - to dobre relacje z żywiołem ziemi i powietrza.

Sprawy zawodowe i finansowe

2021 - to będzie dla Ryb dobry rok! Przełom kwietnia i maja stanie się momentem zwrotnym w twoim, Rybo, życiu zawodowym. Szykują się bowiem zmiany, które w dużej mierze zainicjujesz sama, nie zważając na potencjalne konsekwencje. Szczęście ci sprzyja, więc pokonasz wszelkie przeciwności.

W połowie roku może zacząć ci się wydawać, że grozi ci zwolnienie z pracy. Istotnie, będą pewne przeobrażenia w firmie i likwidacja pewnych stanowisk, ale twoja pozycja nie jest zagrożona.

Zdrowie i kondycja

W 2021 roku nie będzie większych zagrożeń. Stabilizacja uczuciowa i zawodowa korzystnie wpłyną na twoje samopoczucie, a od niego, jak wiesz, zależy bardzo wiele! Dobrze by było, gdybyś, Rybo, zadbała o swoją kondycję fizyczną - trochę gimnastyki, więcej spacerów, solidny wypoczynek.

A co podpowiadają karty tarota?

Nie myśl szablonami i nie działaj mechanicznie, rutynowo w żadnej dziedzinie życia. Wypełniaj swoje życie brawurą, spełniaj swoje zachcianki!

Dla Ryb tarot przewiduje w 2021 roku kolory tęczy. Wyobrażaj sobie i maluj swój świat wieloma barwami, od czerwonej po fioletową.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje