Reklama

Reklama

Wielki horoskop na 2021 rok

Byk 20.04 - 22.05

Bądź ostrożny, Byku, rok 2021 będzie niczym kolejka górska... Skoncentruj się na sprawach przyziemnych i teraźniejszych, nie wybiegaj myślami daleko w przyszłość. W tym roku szczególnie zatroszcz się o swoje zdrowie, początek roku to dobry moment na rozpoczęcie sportowego trybu życia. 

Sfera uczuć

Reklama

Początek roku dla Byków może okazać się trudny w tej sferze, targać tobą mogą sprzeczne emocje - euforia, ale też rezygnacja. Byki w stałych związkach mogą doświadczyć kryzysu w relacji. Partner będzie dostarczał ci tyle samo powodów do radości, co do rozczarowań. W trudnych chwilach odnaleźć na nowo komunikację pomoże wspólne hobby. Dzięki razem spędzonemu czasowi emocjonalna huśtawka skończy się na początku marca.

Od kwietnia do lipca będzie bardzo sprzyjający okres także dla Byków, które pozostają singlami. Jeżeli szukasz nowego partnera, to świetny moment na randkowanie. Osoba, z którą nawiążesz relację, może okazać się tą jedyną.

Sprawy zawodowe i finanse

W tej sferze także czekają cię zarówno te dobre, jak i te złe momenty. Pierwsza połowa 2021 roku może przynieść ci, Byku, nieco problemów finansowych. Sytuacja może zmusić cię do zmiany miejsca pracy, dlatego od początku roku powinieneś być bardzo oszczędny. Nie podejmuj pochopnych decyzji, rozpisz sobie plan i trzymaj się go, nie ryzykuj. Ktoś będzie próbował podburzyć twoją pozycję w miejscu pracy, zachowaj ostrożność i rzetelnie wykonuj swoje obowiązki, aby nie dać podstaw do zarzutów.

Bądź silny i wytrwały, Byku, gdyż sytuacja obróci się o 180 stopni we wrześniu tego roku, otworzą się przed tobą nowe szanse. Być może będzie to nowa praca, zmiana stanowiska, a nawet awans i podwyżka.

Zdrowie i kondycja

Nadmiar stresu związany z pracą i związkiem skutkować może niedoborem witamin i minerałów oraz problemami ze snem.  Pomyśl nad nową rutyną przed położeniem się spać, zadbaj o siebie wieczorami i w wolnym czasie. Dobrze zrobi ci zmiana sposobu transportu do pracy - zacznij chociażby jeździć rowerem, jeżeli jeszcze tego nie uczyniłeś...

A co podpowiadają karty tarota?

Tarot mówi, że czeka cię w tym roku trudna, chwilami niebezpieczna podróż, jeżeli jednak zaufasz swoim instynktom, wyjdziesz z niej zwycięsko. Trzymaj się planów - gdy wszystko dobrze przemyślisz, zyskasz sporo nowych umiejętności.

Aby przyciągnąć koleżeństwo, przyjaźń i miłość noś przy sobie agat. Kamień ten chroni również czakrę czwartą - serca, z którym możesz mieć problemy.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje