Reklama

Reklama

Wielki horoskop na 2021 rok

Bliźnięta 23.05 - 21.06

Ten rok będzie dla ciebie przełomowy — przygotuj się na liczne wyzwania. Bądź cierpliwy, i systematyczny - ważna będzie twoja umiejętność organizacji pracy. Unikaj jednak zbytniej sztywności i agresywności w zachowaniu.

Reklama

Strefa uczuć

Pierwsza połowa roku nie będzie dla ciebie, Bliźniaku, najłatwiejsza ze względu na liczne zmiany w zewnętrznych okolicznościach, na które nie będziesz miał wpływu... Przygotuj się na czas głębokiej transformacji w sferze emocjonalnej, ale także duchowej. Staw czoła wyzwaniom, jakie przyniesie nowy rok - dzięki lekcjom, które z nich wyniesiesz, będziesz miał szansę na zbudowanie fundamentów nowego życia.

Jeżeli jesteś singlem, odczujesz potrzebę wejścia w związek partnerski. Układ gwiazd będzie sprzyjał odpuszczeniu spraw z przeszłości i rozpoczęcie nowego rozdziału. Pamiętaj jednak, by nie podejmować decyzji zbyt pochopnie, bo może ci to przynieść zgubne konsekwencje.

Jeżeli zaś już jesteś, Bliźniaku, w miłosnym związku — czekają was liczne zawirowania... Czy wzmocnią one waszą wieź i przybliżą do siebie, zależy w głównej mierze od ciebie i twojej umiejętności radzenia sobie z niespodziewanymi sytuacjami.

Sprawy zawodowe i finansowe

W sferze zawodowej będzie ci się wieść coraz lepiej — otworzą się przed tobą ciekawe perspektywy. Istotna będzie twoja umiejętności organizacji pracy i planowania, inaczej nawał obowiązków może cię przytłoczyć. Z kolei zbyt duża sztywność może utrudnić ci, Bliźniaku, współpracę z innymi. Najlepszym rozwiązaniem na ten rok będzie znalezienie złotego środka. Wykorzystaj drzemiący w tobie potencjał i bądź optymistyczny, a wszystko ułoży się po twojej myśli!

Zdrowie i kondycja

Rok rozpoczniesz z dobrym zdrowiem i nową energią do działania. Na wiosnę możesz zaobserwować jednak pogorszenie kondycji i ogólnego samopoczucia. Starannie kontroluj stan swojego zdrowia - możesz trafić do szpitala. Szczególnie zwróć uwagę na wątrobę oraz serce.

A co podpowiadają karty tarota?

Wejdź w ten rok odważnie i z uniesioną głową. Liczne zmiany będą dla ciebie rozwijającym doświadczeniem, jeżeli tylko podejdziesz do nich z pozytywnym nastawieniem. Przestań pielęgnować stare zranienia i zmobilizuj się do działania!

Tarot mówi, że w roku 2021 kolorem, który będzie cię wspierać i najmocniej z tobą rezonować, będzie złoto i czerwień — istnie królewskie barwy!

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje