Reklama

Reklama

Wielki horoskop na 2021 rok

Rak 22.06 - 22.07

Skoncentruj się na sprawach przyziemnych i materialnych, a także obowiązkach domowych i relacjach rodzinnych. W tym roku szczególnie zatroszcz się o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Reklama

Strefa uczuć

Początek roku w tym obszarze może nie należeć do najłatwiejszych... Osoby spod znaku Raka, które pozostają w związkach, mogą odczuć emocjonalny chłód i rosnący dystans ze strony partnera. Z kolei Raki pozostające singlami, mogą mieć kłopot ze znalezieniem drugiej połowy. Receptą na te problemy jest wspólne poświęcenie się obowiązkom domowym, ponieważ sprawi to, że skoncentrujecie swoją uwagę nie na ludziach, a na materii.

Poprawie ulegną, dotychczas nie zawsze łatwe, relacje rodzinne. Skupienie swojej energii w tym obszarze także może pomóc ci przetrwać trudniejsze momenty w związku.

Sprawy zawodowe i finansowe

Pierwsze pół roku, aż do czerwca, będzie pomyślne. Wykorzystaj ten czas na wypracowanie sobie mocnej, opartej na zaufaniu pracodawcy i kolegów pozycji. Stań się, Raku, niezbędny. Spraw, by darzono Cię szacunkiem.

Przez drugą połowę roku będziesz obciążony pracą - zapowiada się mnóstwo obowiązków, często żmudnych i wyczerpujących. Nie buntuj się przeciwko temu i nie narzekaj, bo może to tylko pogorszyć twoje relacje w pracy. Jeżeli wykażesz się cierpliwością i kompetencją, możesz pod koniec roku otrzymać awans.

Zdrowie i kondycja

Szanuj swoje zdrowie i zwróć uwagę na to, co jesz. Wprowadź do diety dużo owoców i warzyw, bo nerwowy tryb życia może spowodować zagrożenie wrzodami żołądka. Bądź także, Raku, szczególnie ostrożny jeżeli chodzi o twój kręgosłup — zacznij chodzić na masaże i gimnastykę, nie dźwigaj ciężkich przedmiotów, jeżeli nie ma takiej potrzeby.

A co podpowiadają karty tarota?

Bądź cierpliwy i nie pozwól trudnym okolicznościom zakwestionować twojego poczucia własnej wartości. Uczuciową, wrażliwą naturę chroń pod grubą skorupą, a pocieszenia i wsparcia szukaj przede wszystkim u osób posiadających większe doświadczenie życiowe.

Twoim kolorem, Raku, w tym roku będzie zdecydowanie niebieski. Oczyszczenie i spokój umysłu pomoże ci także uzyskać noszony przy sobie kryształ górski.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje