Reklama

Reklama

Wielki horoskop na 2021 rok

Lew 23.07 - 23.08

Otwórz się, Lwie, na świat, nowy rok 2021 może okazać się bardzo pomyślny, jeżeli weźmiesz sprawy w swoje ręce i nie będziesz chodził utartymi szlakami. Planety zaczną ci wyjątkowo sprzyjać, przynosząc szanse rozwoju w wielu dziedzinach życia Czeka cię również sporo pracy, aby osiągnąć pełną satysfakcje.

Reklama

Sfera uczuć

Nowy rok przyniesie ci, Lwie, dużo szczęścia w życiu uczuciowym. Jeżeli jesteś w stałym związku i osoba u twojego boku to ta, z którą chcesz spędzić resztę życia, nie wahaj się podjąć ważnej decyzji. To dobry czas na zarówno te długo planowane, jak i  spontaniczne, romantyczne gesty - przyniosą one długo wyczekiwany spokój i harmonię w waszej relacji. Zaręczyny lub ślub na wiosnę wróżą optymistyczną przyszłość.

Z kolei Lwy poszukujące miłości, spotkają na swojej drodze wymarzonego partnera. W pierwszej połowie roku warto jednak skupić się na sobie i na swoich pasjach, by ze spełnieniem wejść w nową relacje. 

Sprawy zawodowe i finanse

W sprawach zawodowych będziesz mieć dobrą passę. Już w pierwszej połowie 2021 masz szanse na awans wraz ze sporą podwyżką. Zadbaj, Lwie, o dobre relacje i atmosferę w miejscu pracy, wykorzystując naturalne zdolności komunikacji i swoją charyzmę. Jeżeli twoich wysiłków nie doceni obecny pracodawca, nie załamuj się, gwiazdy ci sprzyjają i znajdziesz inną zyskowną pracę.

Zdrowie i kondycja

Przy ilości pracy jaka czeka cię w tym roku przyda ci się także coś dla ciała. Wykorzystaj czas na ruch fizyczny do odciążenia głowy, ale też kręgosłupa; wybierz ćwiczenia, które nie obciążą cię nadto. Warto też, Lwie, zadbać od wewnątrz o swoje ciało - wprowadź do diety sezonowe owoce i warzywa, aby uniknąć problemów z żołądkiem. Nie musisz uważać na kalorie, ale zwracaj uwagę na wartości odżywcze.

A co podpowiadają karty tarota?

Strzeż się popadania ze skrajności w skrajność. W pierwszej połowie roku twoimi kolorami będą czerwony, złoty i pomarańczowy. W tym roku warto, abyś miał, Lwie, przy sobie kamień tygrysie oko, który reprezentuje trwałość i osiąganie zamierzonych celów. Czeka cię pracowity rok, który szczodrze cię wynagrodzi.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje