Reklama

Reklama

Wielki horoskop na 2021 rok

Panna 24.08 - 22.09

Śmiało, Panno, w nowym roku 2021 możesz podjąć decyzję o zmianie całego swojego życia. Zatroszcz się o swoje dobre samopoczucie i nie zważaj na nieprzychylności losu. Nawet trudny czas może przynieść ci dużo korzyści. Obserwuj świat dookoła i uważnie czytaj znaki, które ci przesyła. To dobry czas na zmiany, nie bój się ich.

Reklama

Sfera uczuć

Pierwsze pół będzie dla ciebie trudne, Panno, może brakować ci wiary w siebie, ale pojawią się też problemy w relacjach z innymi ludźmi. Ustatkowane Panny będą przeżywały kryzys w związku, jednak na początku czerwca w waszej relacji wyjdzie słońce. Nabierzesz optymizmu, Panno, a jeżeli myślisz o ślubie, to dobry moment, aby zrealizować to pragnienie.

Panny pozostające singlami mają szansę na rozpoczęcie relacji w drugim półroczu 2021 - uważaj jednak, Panno, na pochopnie podejmowane decyzje co do nowego partnera, gdyż skończyć się to może dla ciebie ciężkim rozstaniem. Możesz przeżywać kryzys tożsamości, będziesz musiała, Panno, wybierać między samorozwojem a związkiem. Bez pośpiechu, na wszystko przyjdzie czas...

Sprawy zawodowe i finanse

Pierwsze półrocze będzie dla Panny niestabilne również w sferze zawodowej, w tym czasie musisz być cierpliwa, Panno, i wypracować sobie stabilną pozycję w miejscu pracy, unikając wszelkich konfliktów. Mogą one nieść przykre konsekwencje - nie tylko w relacji z szefem, ale całym otoczeniem w pracy. W drugiej połowie roku wszystko zacznie się układać, wraz z latem zagości w twoim życiu optymistyczna i pozytywna energia. To świetny czas na podpisywanie nowych umów i kontraktów, dostaniesz także propozycję awansu.

Zdrowie i kondycja

Przez cały rok uważaj, Panno, na wrogo nastawionych ludzi w swoim życiu. Ktoś, komu zapragniesz zaufać, może obrócić się przeciwko tobie. Zadbaj o siebie w trudnych momentach, twoja ulubiona książka czy ciepła kąpiel pomogą w lepszym samopoczuciu. Spróbuj wprowadzić zdrowy tryb życia, mniej produktów zbożowych, a więcej naturalnych, pochodzenia roślinnego. Jeżeli walczysz z nałogiem, pierwsza połowa nowego roku to świetny czas na odstawienie używek, chociażby kawy i papierosów.

A co podpowiadają karty tarota?

Staraj się, Panno, być powściągliwa, negatywne emocje i agresja nie pomogą rozwiązać twoich problemów, postaw na szczerość. Tarot mówi, że w pierwszym półroczu kolorami ci sprzyjającymi będą ciepłe odcienie żółci, natomiast w kolejnych miesiącach stonowane kolory ziemi.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje