Reklama

Reklama

Wielki horoskop na 2021 rok

Waga 23.09 - 22.10

Szukaj, Wago, nowych możliwości w każdej sferze życia. W dużej mierze to od ciebie zależy, jaki będzie ten nowy 2021 rok. Znajdź chwil na zastanowienie się, co chcesz osiągnąć w ciągu roku...

Reklama

Sfera uczuć

Twoje sprawy uczuciowe będą się, Wago, układały dość pomyślnie przez cały rok. Jeśli masz u swojego boku kogoś, na kim ci zależy i z kim planujesz spędzić życie, w tym roku będziesz chciała przypieczętować swój związek. Niewykluczone, że już na wiosnę złożysz tej osobie sercowe deklaracje, czyli po prostu zaręczysz się.

Jeśli zaś jesteś, Wago, bez pary - w połowie kwietnia możliwe będzie poznanie kogoś, kto zawróci ci w głowie. Nie znaczy to, że od razu wejdziesz w relację "na całe życie", ale zaczniesz się przymierzać do bycia w związku z osobą, która z wzajemnością spełnia twoje oczekiwania.

W tym roku będzie ci sprzyjać energia ognia. Będziesz mogła, Wago, liczyć na wsparcie osób spod znaku Strzelca i Barana.

Sprawy zawodowe i finansowe

I w tej sferze czeka cię bardzo dobry rok. W marcu i maju los się uśmiechnie do Wag, które w czasie pandemii straciły stały dochód i nie mogły znaleźć zajęcia, jak też do tych, które chcą zmienić pracę. Pojawi się szansa na coś interesującego i opłacalnego finansowo.

Wagi mogą też dokonać bardzo korzystnych transakcji, przez co ich sytuacja finansowa ulegnie znacznej poprawie. Wszelkie sprawy zawodowe układać się będą według planu, który sama, Wago, stworzysz. Finansowe zadowolenie odczujesz już w pierwszym kwartale 2021 roku.

Zdrowie i kondycja

Siedząca praca może ci przypomnieć o kręgosłupie, więc pamiętaj, że potrzebny ci będzie ruch! Ale nie byle jaki ruch, a konkretna gimnastyka. Musisz się liczyć z koniecznością przeznaczenia wolnego czasu na ćwiczenia, ale szybko się wdrożysz w taki rytm, że nie będzie to dla ciebie stanowiło problemu.

A co podpowiadają karty tarota?

Bądź wyrozumiała dla siebie, ale akceptuj też wady innych. Nic nie jest ani czarne, ani białe, więc zacznij dostrzegać odcienie szarości. A może warto wprowadzić do swojego życia inne barwy?

Tarot mówi, że w pierwszym półroczu twoim, Wago, kolorem będzie zieleń, ze wszystkimi jej odcieniami. Od połowy roku wprowadź kolor żółty i złoty.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje