Reklama

Reklama

Wielki horoskop na 2021 rok

Skorpion 23.10 - 21.11

Czekają cię, Skorpionie, zmiany, co odnosi się zarówno do spraw zawodowych, jak i sercowych. Nie zawsze tak jest, że wraz z nadejściem nowego roku następuje zwrot, ale dla Ciebie rok 2021 może być przełomowy...

Reklama

Sfera uczuć

W uczuciach do marca nic nowego, za to drugi kwartał będzie pełen rozrywek  i niespodzianek, które zapewnią ci ponanie nowych osób z trygonu ziemi i powietrza. Wykorzystaj dobrze ten czas, bo nie będzie on dla ciebie okresem myślenia o układaniu sobie życia czy stabilizacji.

Przełom marca i kwietnia to czas flirtów i romansów. Prawdziwa miłość pojawi się późnym latem, kiedy  poznasz kogoś z trygonu ziemi. Wtedy ochłoniesz po szaleństwach i zaczniesz całkiem serio myśleć przyszłości - jeśli nie o założeniu rodziny, to przynajmniej o wejściu w wiązek, który ma szanse być trwały, choć niekoniecznie sformalizowany. 

W 2021 roku będzie ci sprzyjać twój trygon, czyli żywioł wody. Dobrze się będziesz czuć wśród osób spod znaku Ryb. Natomiast uważaj na ludzi z trygonu ognia. Woda z ogniem nie znajdzie wspólnego języka!

Sprawy zawodowe i finansowe

Masz przed sobą, Skorpionie, dobry rok, ale musisz liczyć się z tym, że wszelkie korzyści finansowe, jakie osiągniesz, będą zależały wyłącznie od ciebie i twoich przemyślanych działań. Przeznaczysz ten rok na znalezienie swojego zawodowego miejsca albo w obecnej firmie, albo w nowej. Masz wielkie szanse na wdrożenie w życie wszelkich swoich pomysłów.

Zdrowie i kondycja

Pomyślisz o poprawieniu kondycji fizycznej, ale nie ograniczaj się do mówienia o planach, tylko przystąp do działania. Wszystko na to wskazuje, że po okresie ograniczeń, ruszą kluby fitness czy sale gimnastyczne, więc będziesz mógł wrócić do ćwiczeń.

A co podpowiadają karty tarota?

Nie bądź tak niezależny jak do tej pory i nie przyzwyczajaj otaczających cię ludzi do myśli, że jesteś samowystarczalny. Źle na tym wyjdziesz. Czasem warto poudawać dziecko zagubione we mgle...

Karty wskazują, że twoim kolorem będzie przez cały 2021 rok purpura. Nie musisz wymieniać garderoby; pamiętaj jedynie, że czerwone elementy przyniosą ci szczęście!

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje