Reklama

Reklama

Wielki horoskop na 2021 rok

Strzelec 22.11 - 21.12

Bądź sobą w każdej sytuacji. Nie udawaj kogoś innego, niezależnie od okoliczności. Nie bój się wypowiadać na głos tego, co ci się podoba lub nie podoba, co myślisz i czujesz na dany temat.

Reklama

Sfera uczuć

Jeżeli jesteś z kimś związany, mieszkacie pod jednym dachem i planujecie wspólną przyszłość, już w styczniu 2021 roku zaczniesz sobie przypominać czy może raczej uświadamiać, że twój partner nie jest meblem, a żywym człowiekiem, mającym duszę, serce i potrzeby. To bardzo umocni waszą relację, gdy zmienisz sposób myślenia...

Jeśli zaś jesteś Strzelcem, który szuka pary, to możesz być pewien, że nowa osoba zapuka w tym roku do twojego serca. Zachowaj jednak pewien dystans, jeśli nie jesteś gotów na związek lub choćby nawet tylko na bliższą znajomość; jeżeli zaś zależy ci na poważnej relacji, nie czekaj - działaj!

W 2021 roku będziesz odczuwał przypływ pozytywnej energii z trygonu powietrza. Trzymaj się blisko osób spod znaku Bliźniąt i Wagi.

Sprawy zawodowe i finansowe

Masz szansę na znalezienie pracy, która będzie cię satysfakcjonowała finansowo, zaspokajając jednocześnie twoje ambicje zawodowe. Przed tobą spore zmiany już od polowy kwietnia. Jeżeli zajdzie taka potrzeba czy wręcz konieczność, nie wahaj się zmienić zawodu. Warto też rozważyć, czy zapisać na jakieś kursy lub nawet studia. To może zaowocować już jesienią 2021 roku.

Zdrowie i kondycja

Jeśli twoim problemem była w ubiegłym roku nadwaga, w 2021 roku uporasz się z tym problemem. Łatwo ci przyjdzie zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Nie myśl o pracy, będąc w domu.

Postaraj się, o ile to tylko możliwe, prowadzić w miarę regularny tryb życia. To nie tylko właściwa dieta, ale również czynny relaks, czyli ćwiczenia...

A co podpowiadają karty tarota?

Nie daj sobą manipulować. W połowie roku poznasz kogoś, kto wywrze na tobie bardzo korzystne wrażenie, ale, wiedząc o tym, będzie chciał cię wykorzystać do swoich nieciekawych rozgrywek. Nie daj się w nie wkręcić. Masz zbyt dużo do stracenia.

Kolorem ochronnym będzie dla Strzelca w pierwszej połowie roku fiolet, a od lipca - brąz.

Horoskop dla pozostałych znaków zodiaku znajdziesz na kolejnych stronach.

***

Zobacz również:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje