Reklama

Reklama

Wielki horoskop na rok 2019

Ryby

19 lutego - 20 marca

Reklama

Pociąg zmierzający do stacji szczęście zmieni się z osobowego w ekspres.

Saturn, Uran i Pluton obiecują, że twoje wysiłki nie pójdą na marne. Pod koniec roku za sprawą Jowisza nastąpi przyspieszenie. Będzie to przygrywka do tego, co wydarzy się w dalszej przyszłości, ale o tym... za rok.

Miłość i rodzina

Większość twoich obaw okaże się bezpodstawna. Już w marcu zobaczysz, że są raczej sprawką twojej wrażliwości i wyobraźni. Mimo zwykłych życiowych kłopotów w związku panować będzie ciepła atmosfera. Nie powołuj się więc na metrykę, tylko kochaj mocno i zmysłowo!  We wrześniu warto oderwać się od codziennych obowiązków - może uda się wam gdzieś wyskoczyć tylko we dwoje?

Nie obwiniaj się, że zaniedbujesz rodzinę - twoi bliscy czują się silnie ze sobą związani. Miłe okoliczności pozwolą wam spotykać się  w szerszym niż zazwyczaj gronie. Natomiast samotne Ryby swojej bratniej duszy powinny  w tym roku szukać aż do skutku. Zwłaszcza w drugiej połowie roku mają szansę spotkać kogoś wyjątkowego.

Praca i pieniądze

Choć może ci się wydawać, że awanse dostają tylko inni, to nieprawda. Koło fortuny wciąż się kręci, tylko patrzeć, jak znajdziesz się na górze. Liczyć się będą kwalifikacje i doświadczenie. Saturn, który obdarza cię względami, preferuje osoby mające solidne podstawy w swojej zawodowej działalności. Kończ rozpoczęte prace, pomyśl o zdobyciu dodatkowych umiejętności.

W sierpniu trzeba będzie zająć się rachunkami, ale koniec jesieni zwiastuje już większe pieniądze. Nie daj się zwieść wątpliwościom, doceniaj, co osiągnęłaś,  a i inni obdarzą uznaniem twoje zaangażowanie oraz pomysłowość.

Zdrowie

Nie stresuj się, nie wyolbrzymiaj problemów. Wiosną wybierz się do lekarza  i zrób konieczne badania.

Twój talizman - koral

Jego działanie przyniesie Rybom energię  i odwzajemnioną miłość. Pamiętaj jednak, że amulet ten służy tylko tym, którzy kochają świat, przyrodę i innych ludzi.

Wróżka Venus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje