Reklama

Reklama

Wielki horoskop na rok 2019

Byk

21 kwietnia - 20 maja

Reklama

Planety w nadchodzącym roku podpowiadają, by słuchać serca, nie rozumu.

Saturn doda ci wiary we własne siły. Zasługą Plutona okaże się możliwość dokonania korzystnych zmian. Neptun zaś obdarzy cię wyjątkową wrażliwością i intuicją.

Miłość i rodzina 

W związkach ten rok to czas działania, umacniania wzajemnego zaufania. W styczniu Merkury zachęci cię do odkrywania nowych ludzi, miejsc, smaków. Z przyjemnością będziesz dzielić się wrażeniami z najbliższą osobą, a także cieszyć się z nią wspólnymi porankami, niedzielnymi spacerami, miłymi gestami. To sprawi, że naturalnie pojawiające się problemy, np. z dorosłymi dziećmi, rozwiążecie na spokojnie.

Latem poczujesz przypływ energii i zorganizujesz wyjazd dla grupy bliskich czy znajomych. Jeśli jesteś spragniona uczucia, planety zetkną cię z kimś, kto zaspokoi twoje potrzeby. Możesz teraz spotkać mężczyznę, który okaże się pełen fantazji, a jednocześnie odpowiedzialny i kiedy trzeba - poważny. Czy nie o tym  zawsze marzyłaś?

Praca i pieniądze

Mimo że to bliscy i rodzina staną się dla ciebie najważniejsi, a pracę odstawisz na drugi plan - planety wróżą ci dobry czas. Już wiosenne miesiące mogą ci przynieść większe niż dotąd zawodowe możliwości. Szef zwróci uwagę na twoją pomysłowość i energię, więc da ci szansę rozwinięcia skrzydeł. Gdy nadarzy się okazja skorzystania ze szkoleń, nie wahaj się. To się opłaci.

Jesienią okaże się, że dzięki temu możesz liczyć na lepsze wynagrodzenie. Masz także zielone światło w sprawach urzędowych. Pójdą jak z płatka!

Zdrowie

Nie powinnaś mieć z nim poważniejszych kłopotów. Przypływ energii latem wykorzystaj na spacery, pracę na działce, przy okazji poprawisz swoją kondycję.

Twój talizman - czerwone serduszko

Zapewni ci wewnętrzny spokój oraz szczęście w miłości. Doda sił, gdy poczujesz znużenie codziennością.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje