Reklama

Reklama

Wielki horoskop na rok 2019

Bliźnięta

21 maja - 22 czerwca

Reklama

Fortuna ci sprzyja. Pokonasz każdą przeszkodę, a najlepszą pomocą będzie... twoje poczucie humoru.

Miły Bliźniaku, twoje życie osobiste i zawodowe czeka pełen rozkwit. Uważaj tylko, bo zwodnicza para - Jowisz i Neptun - może chwilami wodzić cię za nos. Dlatego lepiej unikać pochopnych działań i radykalnych decyzji.

Miłość i rodzina

W twoim związku zagości spokojna aura. Co więcej, silny wpływ Wenus na początku roku sprawi, że będziesz miała dobroczynny wpływ też na inne pary w najbliższym otoczeniu. Jeśli jesteś singielką, w tym także z odzysku, warto uzbroić się w cierpliwość, bo w końcu, gdy nadejdą już ciepłe letnie dni, znajdziesz wartościową drugą połówkę.

Zwłaszcza jesienią domowe zacisze, które Bliźniaki potrafią tak świetnie zorganizować, będzie dla ciebie ostoją i miejscem, gdzie można bezpiecznie ładować swoje akumulatory.

Praca i pieniądze

Wiosną trzeba będzie więcej uwagi poświęcić sprawom zawodowym. Planety mówią, by w tym czasie drobiazgowo wypełniać obowiązki, trzymać się wyznaczonych terminów, a także... uważać na szefa. Ma cię teraz na oku, nie wybaczy ani spóźnień, ani błędów. Na szczęście bliscy w tym zawirowaniu będą cię wspierać, a atmosfera w pracy szybko wróci do normy.

Polegaj też na swoim poczuciu humoru i dobrych manierach. Pod koniec jesieni być może przyjdzie czas na podjęcie ważnych decyzji. Ale wtedy, już na spokojnie, postąpisz zgodnie z własną intuicją i rozsądkiem.

Zdrowie

Przyda ci się ogromnie kontakt z naturą, dużo odpoczynku i psychicznego relaksu. Piękne krajobrazy, obserwacja przyrody zaspokoją potrzeby twojej wrażliwej duszy.  

Twój talizman - bursztyn

Energetycznie wzmacnia i poprawia samopoczucie. Bransoletka lub inna bursztynowa ozdoba będą sprzyjać spokojowi i harmonii.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje