Reklama

Reklama

Wielki horoskop na rok 2019

Rak

23 czerwca - 22 lipca

Reklama

Nie daj się zwieść pierwszemu wrażeniu.

Będzie prowadzić cię ciekawość na zmianę z odpowiedzialnością, czyli Pluton - kreator zmian i Saturn - planeta, która zmusza do rozwagi. W drugiej połowie roku poprawi się sytuacja materialna, a życie uczuciowe osiągnie stabilizację.  

Miłość i rodzina

Nieco mniej będzie teraz okazji do beztroskiego spędzania miłych chwil we dwoje, bo przybędzie obowiązków rodzinnych. Niektórzy bliscy mogą potrzebować waszej pomocy. Latem być może trzeba będzie pójść na jakiś kompromis. Jeżeli jesteś pewna, że warto, okaż dobrą wolę. Świeżo nawiązane znajomości powinny mieć... długi pas startowy. Rakom żyjącym w pojedynkę gwiazdy podpowiadają,  by poważniej pomyślały o kimś, kogo spotkają u progu lata.

Praca i pieniądze

Gdy tylko zacznie się wiosenne ocieplenie, trzeba się będzie skupić na pracy. Wyznaczaj sobie realne zadania i cele. Na przełomie lata i jesieni poczujesz przypływ sił i zorientujesz się, że twoja profesja daje dużo więcej możliwości zarobkowania, korzystaj tylko ze szkoleń, kursów, by podążać z duchem czasu i aktualizować wiedzę.

Zdrowie

Nie nadużywaj go, zwłaszcza w trakcie wiosennego przesilenia. Zawsze pamiętaj o właściwych proporcjach pracy i wypoczynku, bo okaże się, że twoja psychika jest bardziej krucha, niż myślisz. Odżywiaj się zdrowo, dbaj o urozmaicenie diety.

Twój talizman - półksiężyc

Pogłębi twoją intuicję,  przyciągnie dobre fluidy, obdarzy cię spokojem  i dobrym snem. Możesz go nosić przy sobie  jako zawieszkę do bransoletki czy łańcuszka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje