Reklama

Reklama

Wielki horoskop na rok 2019

Lew

23 lipca - 23 sierpnia

Reklama

Twoja odwaga przyniesie efekty!

Do końca listopada Jowisz wspierać cię będzie, dodając optymizmu i ułatwiając realizację planów. Lwy z pierwszej dekady znaku z kolei będą miały do czynienia z długotrwałą kwadraturą Urana. Warto wtedy mieć emocje pod kontrolą.

Miłość i rodzina

Znakomita część roku sprzyjać będzie Lwom czyniącym poważne życiowe plany. Dla par ze stażem  - czas stabilizacji. Tylko osoby z pierwszej dekady znaku mogą czekać nieporozumienia, ale rozsądek pomoże je mądrze wyjaśnić. Ponieważ w pierwszej części roku gwiazdy dodadzą ci odwagi, pobudzą twoją aktywność życiową, mniej będziesz obecna w domu, ale od czerwca przyjdzie czas, by nadrabiać rodzinne zaległości.

Lato przyniesie szansę na ważny związek tym Lwom, które poszukują towarzysza, a pozostałe osoby spod tego znaku mogą się wtedy z kimś prawdziwie zaprzyjaźnić.

Praca i pieniądze

Czas sprzyja większości długoterminowych planów. Wiosną możesz postawić sobie ambitny cel,  na przykład pracę na własny rachunek, i choć jesienią będzie cię to kosztować trochę nerwów, wysiłek zostanie wynagrodzony. Nie zastanawiaj się w nieskończoność, bo okazje miną. A pod koniec roku wielu spojrzy na ciebie z podziwem.

Zdrowie

Wszystko wskazuje na to, że twoja forma i fizyczna,  i psychiczna będzie naprawdę dobra! Jedyne, na co powinnaś zwrócić uwagę, to... słodycze. W tym roku możesz przybrać na wadze.

Twój talizman - złoto

Nawet drobiazg z tego cennego kruszcu ochroni cię przed melancholią.  Obdarzy natomiast energią i entuzjazmem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje