Reklama

Reklama

Wielki horoskop na rok 2019

Panna

24 sierpnia - 23 września

Reklama

Zaufanie jest cenne i kruche jak porcelana. Nie zawsze można je odbudować.

Sprzyja ci Pluton, Saturn i Uran, jednak Jowisz  i Neptun mogą splątać twoje ścieżki. Powinnaś pozostać optymistką, jednakże nie znaczy to, że masz ufać losowi bezgranicznie. Starannie oszacuj swoje szanse w każdym ryzykownym przedsięwzięciu.

Miłość i rodzina

Zaczniesz rok w optymistycznym nastroju. A w marcu domowe sprawy zaczną przyspieszać. Może zmienicie mieszkanie, może zostaniesz teściową... Jednym słowem zaczniesz przede wszystkim zabiegać, by każdy z członków rodziny czuł się zaopiekowany i zadbany. Odetchniesz nieco, droga Panno,  w połowie lata - bliscy cię odciążą. A pozostała część roku upłynie w spokoju i harmonii. Jeśli jesteś sama, latem na twojej drodze może pojawić się pełen ciepła mężczyzna, a zimą już będziesz wiedziała, czy możesz otworzyć przed nim swoje serce. 

Praca i pieniądze

Na początku roku zamarzy ci się awans w pracy lub przynajmniej nowe zadania. Pełna entuzjazmu chętnie nauczysz się czegoś nowego, pogłębisz swoje doświadczenie. Jeśli w połowie roku otrzymasz jakąś propozycję, nie działaj pod wpływem impulsu. Wypunktuj wszystkie za i przeciw. W konkurencyjnej firmie, która ma zamiar zapłacić ci więcej, inne warunki mogą okazać się mniej korzystne.

Zdrowie

Siły będą ci dopisywać, pod warunkiem że nie zapomnisz o regeneracji. Ważne dla twojego samopoczucia będzie rozdzielenie spraw rodzinnych i zawodowych. Odżywiaj się rozważnie, a w chłodne dni ubieraj się ciepło, bo masz skłonność do przeziębień.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje