Reklama

Reklama

Wielki horoskop na rok 2019

Waga

 24 września - 23 października

Reklama

Dostaniesz niejedną szansę, by zakosztować szczęścia.

W nadchodzącym roku nie powinno ci niczego brakować. Co prawda, surowy Saturn ogranicza nieco twoje możliwości, ale za to Jowisz roztacza parasol ochronny nad twoim znakiem. Ta kombinacja planet sprzyja rozważnym planom.

Miłość i rodzina

Na początku roku poczujesz się zmęczona. Ale przecież...  wystarczy odpocząć. Co będzie też sprzyjać bliskości w związku - i wiosną obudzą się  w was dawne uczucia. Latem jednak możecie zacząć kłócić się o błahostki, warto wtedy powstrzymać się od wypominania sobie dawnych błędów, dzięki temu rok zakończycie połączeni jeszcze głębszym uczuciem.

Wagi, które nie noszą obrączki, w październiku ogarnie romantyczny nastrój i chętnie umówią się na randkę. Jeśli chodzi  o spory rodzinne - zakończą się zawieszeniem broni.

Praca i pieniądze

W 2019 będziesz przywiązywać dużą wagę do spraw materialnych, ale nie ze względu na siebie, tylko w trosce o bliskie osoby. Późną wiosną  i latem dzięki twoim wysiłkom - fortuna będzie ci sprzyjać. W sierpniu uważaj jedynie na osobę, która będzie próbowała ukraść twój pomysł.

Zdrowie

Możesz mieć skłonność do migren.  Na stres skutecznym lekarstwem może okazać się terapia... tańcem!

Twój talizman - geranium

Ta niepozorna roślina urzeka... intensywnym zapachem zielonych liści. Będzie miała na ciebie dobroczynny wpływ. Przyniesie ci spokój i powodzenie. Jej listek możesz dodać czasem do herbaty.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje