Reklama

Reklama

Wielki horoskop na rok 2019

Skorpion

 24 października - 22 listopada

Reklama

Miło odcinać kupony od ciężkiej pracy,  ale warto również podejmować nowe wyzwania.

Nadchodzący rok będzie pomyślnym okresem w twoim życiu. Saturn, Pluton  i Uran zajmują znaczącą pozycję na mapie nieba, a ich wpływ okaże się dla ciebie, Skorpionie, wyjątkowo korzystny, pobudzający i szczęśliwy. Zaczniesz odkrywać wokół siebie nowe możliwości, zapragniesz dokonać w życiu twórczych zmian.

Miłość i rodzina

W tym roku nie będziesz miała wątpliwości co do siły uczuć zarówno partnera, jak i własnych. Skorpionom w związkach planety wróżą małżeński spokój (ale nie nudę!) i poprawę komfortu życia. Osoby samotne mają szansę na nawiązanie obiecującej relacji. Może długoletnia znajomość okaże się czymś więcej niż przyjaźnią. W wielu rodzinach pojawią się okazje do wspólnego świętowania  - jubileusze, narodziny, sukcesy. Planety zachęcają do towarzyskich spotkań.

Praca i pieniądze 

Wiele zeszłorocznych projektów wejdzie teraz w fazę stabilizacji, a nagrodą będzie wyższe stanowisko, lepsza pensja lub pokaźna premia. Łap okazje - jeśli trafi się szansa na podjęcie odpowiedzialnego zadania, nie wahaj się.

Zdrowie

Nie będziesz miała powodów do narzekań. Pamiętaj tylko, że osoby  spod twojego znaku powinny zażywać jak najwięcej  ruchu - to najlepszy sposób,  by pozbyć się zbędnych kilogramów i utrzymać formę.

Twój talizman - skarabeusz

To silny  amulet oznaczający zwycięstwo życia nad śmiercią. Pomoże ci  w przeprowadzaniu ożywczych zmian i samoregeneracji organizmu. Noś go stale przy sobie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje