Reklama

Reklama

Wizjonerka Aida apeluje do Polaków. Chodzi o przemoc w rodzinie

Wizjonerka Aida Kosojan-Przybysz za pośrednictwem mediów społecznościowych regularnie dzieli się swoimi przeczuciami i udziela cennych rad. Dzisiaj (19.11) zamieściła post z wyjątkowym, ważnym przesłaniem. Chodzi o przemoc wobec dzieci.

Kim jest wróżka Aida?

Aida Kosojan-Przybysz to znana w naszym kraju wizjonerka o ormiańskich korzeniach. Jest Gruzinką, jednak na stałe mieszka w Polsce. Jak sama twierdzi, swoje zdolności do przepowiadania przyszłości odziedziczyła po babci - w co drugim pokoleniu rodziny Kosojan-Przybysz rodzi się z tym darem najstarsza córka. Wizjonerka niejednokrotnie podkreślała, że nie określa się mianem wróżki, nie chce zbytniego rozgłosu. Ma nadzieję, że jej przesłania będą trafiały to jak największej liczby odbiorców - i dlatego też regularnie dzieli się nimi w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją tysiące obserwatorów.

Reklama

Przesłanie wróżki Aidy na 19 listopada

Szczególnym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem wśród internautów cieszą się przesłania wróżki Aidy na konkretny dzień. 19 listopada opublikowała nowy post, w którym wraca się do Polaków w niezwykle ważne sprawie - chodzi o Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci, który dziś obchodzimy.

Wizjonerka wspomniała o swoim dzieciństwie podkreślając, że dawne metody wychowawcze były karygodne.

Czytaj również: Wróżka Aida zwróciła się do Polaków. Oto co wydarzy się w 2023

Aida Kosojan-Przybysz apeluje do Polaków, a przede wszystkim do rodziców o to, aby nie stosowali przemocy wobec dzieci. Zdaniem wizjonerki jest to niedopuszczalne i może tragicznie odbić się na psychice młodego człowieka w przyszłości.

Zobacz też: Krzysztof Jackowski zabrał głos po incydencie na granicy polsko-ukraińskiej

Jak widać, wróżka Aida swoje zasięgi chce wykorzystać do przekazania według niej ważnych kwestii, nie tylko dotyczących przyszłości, ale również problemów, o których mało się mówi. Miejmy nadzieję, że dzisiejsze przesłanie trafi do dużej liczby internautów.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | wróżka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy