Reklama

Wnuczka Stalina przepowiedziała, kiedy wybuchnie III wojna światowa!

W mediach wciąż pojawiają się nowe wizje różnych jasnowidzów, które dotyczą końca świata, katastrof i wojen. Teraz głośno znów jest o wnuczce Józefa Stalina, która jest przekonana o tym, że wie, kiedy dokładnie wybuchnie III wojna światowa.

Przepowiednia wnuczki Józefa Stalina

 Ludzkość od zawsze fascynowały przepowiednie, niezależnie od tego, czy w nie wierzą, czy też nie. Nie brakuje upiornych wizji, w których ludzkość czeka tylko zagłada. Prym wiodą tutaj słowa najsłynniejszego jasnowidza - Nostradamusa

Głośno jest też o słowach Baby Wangi, a w samej Polsce - Krzysztofa Jackowskiego. Jest również sporo jasnowidzów, którzy sławą nie dorównują tym największym, ale także mają miejsce w sporej ilości przepowiedni. 

Jedną z takich osób jest wnuczka Józefa Stalina - córka Swietłany Alliłujewej. Córka Stalina, Swietłana, przyszła na świat w 1966 roku i gdy była już dorosła uciekła z ZSRR do USA. Potępiła działania polityczne ojca i wyszła za amerykańskiego architekta. Z tego związku na świat przyszła Olga Peters, która później zmieniła imię na Chrese Evans. 

Wnuczka dyktatora długo żyła w przekonaniu o tym, że jej dziadek jest jednym ze zwycięzców II wojny światowej, ale gdy dowiedziała się prawdy od matki, odcięła się zupełnie od dziadka i jego historii. 

Kiedy rozpocznie się III wojna światowa?

Reklama

Olga, a raczej Chrese zachorowała w 2016 roku na nowotwór piersi. Od tamtego momentu kobieta utrzymuje, że ma dar jasnowidzenia. 

Ponoć wówczas w snach zaczęła widzieć mapy, gdzie palec wskazuje miejsce, w którym dojdzie do katastrofy. Ponoć przewidziała ona katastrofy naturalne w Meksyku i na Bali. Najsłynniejszą przepowiednią Evans jest jednak ta, dotycząca wybuchu III wojny światowej. 

To sam nieżyjący już dziadek miał jej wyjawić, kiedy to nastąpi. Według słów Evans III wojna światowa rozpocznie się w chwili, gdy dojdzie do zniszczenia daczy jej dziadka. Znajduje się ona w Kuncewie nad brzegiem rzeki Moskwa. To właśnie w tym miejscu zmarł Józef Stalin.

***

Zobacz również:

Romans Moniki Lewinsky i Billa Clintona. Ofiara odzyskała swój głos

43-latka uwięziona w kanale. Twierdzi, że spędziła tam trzy tygodnie

Najsłynniejszy przedwojenny mezalians

***
Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: III wojna światowa | przepowiednia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy