Reklama

Reklama

Zmniejszyła piersi, by poprawić komfort życia. Biust niespodziewanie odrósł

Piosenkarka i tancerka Bethanie Lyon wydała dziesięć tysięcy dolarów na operację zmniejszenia piersi. Niespełna trzy miesiące po bolesnym zabiegu piersi zaczęły powracać do dawnego rozmiaru.

Bethanie Lyon ma 24 lata i mieszka w Los Angeles. Dziewczyna w lipcu 2019 roku przeszła operację zmniejszenia piersi. Decyzja o zabiegu nie była dla niej łatwa. Lyon przez lata zmagania się z bólem pleców. Z powodu zbyt dużego biustu miała również problem z kupieniem pasujących ubrań. Aby poprawić komfort życia, zdecydowała się na bolesny zabieg. Miała nadzieję, że poprawi komfort jej życia. 

Zmniejszenie piersi miało pomóc Bethanie Lyon w rozwoju kariery

Lyon  zdecydowała się zmniejszyć piersi również  ze względu na swoją pracę. Dziewczyna jest tancerką, a piersi w rozmiarze E utrudniały jej wykonywanie choreografii i występy sceniczne. "Były ciężkie i przeszkadzały, a ja czułam, że wyglądam głupio, kiedy tańczę. Rozmiar biustu sprawiał, że nie mogłam też nosić wielu kostiumów" - zaznaczyła. 

Reklama

Bethanie mogła pozwolić sobie na zabieg dzięki finansowej pomocy rodziców. Operacja kosztowała 10 000 dolarów.

Tancerka wiele wycierpiała, by spełnić marzenie o miseczce C

Zmniejszenie piersi to bardzo bolesny zabieg, po którym długo wraca się do pełnej sprawności. Bethanie Lyon wiele wycierpiała. Kilka dni po redukcji miała trudności z poruszaniem, Nie mogła nawet wstać z łóżka. 

"W szpitalu musieli podać mi dodatkowe leki, żebym mogła chodzić, siadać i wstawać. Przez pierwszy tydzień dosłownie płakałem za każdym razem, gdy musiałem podnieść się z kanapy. Czułam się tak, jakby moja skóra pękała" - tłumaczy tancerka.

Po kilku tygodniach Bethanie wróciła do pełnej sprawności. Lyon była zadowolona z efektów zabiegu. Piersi były widocznie mniejsze. Niestety dziewczyna nie cieszyła się długo "nowymi" piersiami w rozmiarze C. Niespełna trzy miesiące po zabiegu zauważyła, że staniki znów zaczynają być ciasne i zdała sobie sprawę, że biust rośnie.

Biust Bethanie Lyon powrócił do dawnego rozmiaru

Bethanie Lyon twierdzi, że zaledwie dziewięć miesięcy po zabiegu jej piersi powróciły do rozmiaru sprzed operacji. Tancerka  zaznacza, że na początku nie mogła się z tym pogodzić. 

"Po przetrwaniu tak ogromnego bólu, nie chciałam dopuścić do siebie myśli, że wszystko to było na darmo" - powiedziała dziewczyna. "Zawsze byłam trochę zawstydzona wielkością piersi.  Ludzie nieustannie komentowali ich rozmiar" - dodała Bethanie Lyon.

Chociaż operacja nie pomogła  Bethanie Lyon rozwiązać problemu dużego biustu, sprawiła, że dziewczyna na nowo uwierzyła w siebie. Niedawno minęły dwa lata od zabiegu. Bethanie zaznacza,  że przez ten czas nauczyła się akceptować swój wygląd. "Nie wstydzę swoich piersi,  tak jak wtedy, gdy byłam nastolatką" - tłumaczy.

***
Przeczytaj również: 


Doda wyznała to ze łzami w oczach! Tego nikt się nie spodziewał...

Michalina Sosna została mamą!

Cleo kusi śmiałym dekoltem i żali się fanom

Zobacz również: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje