Reklama

W czym na Andrzejki?

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Ametystowa sukienka koktajlowa z błyszczącymi dodatkami to uniwersalne rozwiązanie, ale najlepiej dobierać kreację biorąc pod uwagę gdzie się wybieramy.

Zdjęcie

/East News/ Zeppelin
/East News/ Zeppelin
Sukienki koktajlowe królują na imprezach od kilu lat. Nic dziwnego: są wygodne, pozwalają tańczyć przy najbardziej nowoczesnej muzyce i... można w nich zaprezentować nogi. Zresztą Andrzejki to obowiązkowe wróżby - pomyśl czy chcesz przekładać buty aż do wyjścia plącząc się w przydługa suknię? Lepiej wybrać coś krótszego. Doskonałym wyborem będzie różowa bombka lub krótka sukienka z bordowej tafty. Jeżeli jednak kilka ostatnich miesięcy spędziłaś na kursach tańca, a tego wieczoru masz zamiar popisać się opanowanym do perfekcji walcem angielskim wybierz suknię wieczorową.

Domowe imprezy

Reklama

Jeżeli wybierasz się na "domówkę" do połyskującej spódniczki możesz założyć sweterek lub satynowy top zestawić z niezobowiązującym dołem. Na Andrzejki możesz śmiało wybrać się w spodniach. Nawet jeżeli wybierzesz swobodniejszą, niezbyt "wieczorową" wersję pamiętaj o modnych kolorach. Róż, fiolet, malina i złoto są doskonałe na takie okazje.

Magia wieczoru

Andrzejki to wieczór magii i wróżb - wszystko może się zdarzyć. Również ty możesz zaszaleć: tego wieczoru śmiało możesz założyć całkiem zwariowaną kreację. Tej nocy możesz przeistoczyć się w tajemniczą piękność lub wystylizować na wróżkę przepowiadającą przyszłość, ale potrafiącą też zauroczyć.

IG

W czym na Andrzejki?

liczba zdjęć: 19

Artykuł pochodzi z kategorii: Moda

Więcej na temat:sukienka | Andrzejki

Zobacz również

  • Chęć sukni silniejsza niż wszystko

    Łódzkie plastyczki marzyły o projektowaniu swetrów à la Chanel. Kiedy po studiach poszły do pracy, od dyrekcji zakładów odzieżowych usłyszały, że mają szyć normalnie, bo to fabryka, a nie dom mody. więcej

Reklama

Skomentuj artykuł: W czym na Andrzejki?

Przejdź do forum »

Twój komentarz może być pierwszy

Piszesz jako Gość

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Reklama

Reklama