Iza i Adam Małyszowie na egzotycznych wakacjach

Polski skoczek narciarski udał się z żoną na wakacje. Gdzie odpoczywa najbardziej lubiana para w polskim show-biznesie?

Iza i Adam Małyszowie pochwalili się zdjęciem z plaży
Iza i Adam Małyszowie pochwalili się zdjęciem z plażyTricolorsEast News

Adam Małysz cztery razy zdobył medal olimpijski i sześć razy medal mistrzostw świata w skokach narciarskich. Swój pierwszy w życiu skok wykonał w wieku 6 lat. Tradycje sportowe w rodzinie Małysza były obecne od dawna. Jego pradziadek miał własną skocznię narciarską, ojciec pracował, jako kierowca w Klubie Sportowym Wisła, a wuj skoczkiem i trenerem klubowym. Właśnie za namową ojca i wuja rozpoczął treningi narciarskie.

W 1994 r. trafił do kardy narodowej polskich skoczków, prowadzonej wówczas przez Pabla Mikeskę. Natomiast po raz pierwszy na podium zawodów Pucharu Świata stanął dwa lata później. Mistrzostwa okazały się ogromnym sukcesem dla polskiej reprezentacji, gdyż pierwszy raz od dziesięciu lat zawodnik z Polski zajął tak wysokie miejsce w rankingu. Adam Małysz jest pierwszym i jedynym skoczkiem w historii, który ma na swoim koncie wygraną kryształową kulę Pucharu Świata trzy razy z rzędu.

Sportowiec jest od 22 lat związany z Izabelą Polok. Adam i Iza Małyszowie wzięli ślub w czerwcu 1997 r., a już we wrześniu tego samego roku urodziła się ich córka Karolina. Para często publikuje na Instagramie zdjęcia, na których przedstawia fanom ważne chwile ze swojego życia. Ostatnio pochwalili się zdjęciem z Turcji. Zobaczcie, jak małżeństwo odpoczywa na egzotycznych wakacjach!