Janet Jackson złożyła hołd piosenkarce Aaliyah

We wtorek (25.08.2015) Janet Jackson złożyła hołd piosenkarce Aaliyah w 14. rocznicę jej śmierci

Na swoim Twitterze 49-letnia piosenkarka zadeklarowała miłość swojej nieżyjącej przyjaciółce, która zginęła w wypadku samolotowym na Bahamach w wieku 22 lat.

Twórczyni hitu "Rhythm Nation" zamieściła zdjęcie kartki, na której było odręcznie napisane: - To, co nas łączyło jest święte, czyste i będzie trwało na zawsze. Kocham Cię Aaliyah.

Janet dodała: - Wiem, że gdzieś tam jesteś i obdarzasz mnie swoim światłem.

Piosenkarka, która była jedną z idolek Aaliyah, uhonorowała twórczynię hitu "Try Again" podczas gali MTV Video Music Awards, krótko po tym, gdy zginęła ona razem z ośmioma innymi osobami w wypadku samolotowym.

Przed jej śmiercią wyznała w rozmowie z magazynem "Vibe", że ona również jest jej wielką fanką: - Uważam, że jest bardzo utalentowana. Uwielbiam jej muzykę oraz to co tworzy na swoich albumach. Uwielbiam słuchać jej głosu. Uważam, że jej muzyka jest piękna tak samo jak ona.

Inne gwiazdy również wspomniały Aaliyah, m.in. Missy Elliott oraz Gladys Knight, która napisała na Twitterze: - Śpiewam piosenkę 'Your love is a one in a million', ponieważ pamiętam o mojej siostrzenicy. Aaliyah, ciocia Cię kocha.

Bang Showbiz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje