Robbie Williams

Wielbicielki Robbiego Williamsa zdążyły się już trochę stęsknić. mamy dla nich dobrą wiadomość. Robbie powraca!

Brytyjski piosenkarz Robbie Williams zaprezentował swój pierwszy od dwóch lat singiel "Bodies". Jak twierdzi, to "punkt zwrotny" w jego karierze.

Reklama

Artysta zwierzył się, że był "trochę przerażony" perspektywą wydania nowego albumu "Reality Killed The Video Star", który zawiera m.in. singiel "Bodies". "Chodzi o to, że jest to punkt zwrotny w mojej karierze. Ta płyta zadecyduje o kierunku, w którym pójdę. Wcześniej było kilka świetnych piosenek, ale o tym się zapomina. Zapomina się o tym, co się osiągnęło - to należy do przeszłości" - powiedział Williams w wywiadzie dla BBC Radio 1.

Singiel Williamsa wszedł w piątek do rozgłośni na całym świecie. W sprzedaży ukaże się 11 października.

Ostatnia płyta Williamsa, "Rudebox" ukazała się w 2006 roku. Zebrała mieszane recenzje i była jego najgorzej sprzedającym się albumem solowym.

W piątkowym wywiadzie Williams zdradził także, iż w pewnym momencie będzie chciał znów zagrać z dawnymi kolegami z Take That. Jak wyjaśnił, nie zrobił tego w czasie ostatniej trasy zespołu, bo nie chciał, aby publiczność myślała, że próbuje podźwignąć swoją karierę po niepowodzeniu "Rudebox".

"Pomyślałem, że trochę poczekam, wydam kolejny album i dopiero dołączę do chłopaków. Zobaczymy, jak to wyjdzie. Jestem bardzo podekscytowany" - zapewnia Williams.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: williams

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje