Wielkie powroty

Podobno jeżeli dwoje ludzi naprawdę się kocha, wcześniej czy później będą razem. Nie przeszkodzą im zdrady, oszustwa, inni partnerzy. Niektóre gwiazdy wracają do siebie nawet po latach rozłąki. SHOW sprawdziło, jak im się to udaje.

Orlando wybaczył Mirandzie chwilę słabości

Reklama

Gdy po roku związku z Orlando Bloomem (33), Miranda Kerr (27) postanowiła z nim zerwać, fanki aktora oniemiały ze zdziwienia. Tym bardziej że kilka dni później modelka pokazała się w modnym hollywoodzkim klubie w towarzystwie byłego partnera, dziedzica naftowej fortuny, Brandona Davisa! Miranda przez kilka tygodni szalała w towarzystwie jednego z największych podrywaczy w Los Angeles. Kiedy znudziła się zabawa, zatęskniła za przystojnym aktorem. Ten nie tylko wspaniałomyślnie puścił w niepamięć wybryki modelki, ale... padł przed nią na kolana, prosząc o rękę! Para właśnie wzięła ślub w Los Angeles.

Urszula ponownie zaufała Tomkowi


W 2003 roku Urszula (50) straciła głowę dla Tomasza Kujawskiego (30) . Dziś artystka przyznaje, że w tamtym czasie więcej ich dzieliło, niż łączyło. Młodszy o 20 lat Tomasz nie dawał piosenkarce oparcia, bo miał poważne problemy z nałogami. Rozstali się, a Tomasz poszedł na terapię. Gdy Urszula zobaczyła, że jej ukochany walczy z uzależnieniami, przyjęła go z powrotem. "Żyję teraźniejszością" - tłumaczy artystka.

Małgorzata pokazała Janowi, że na szczęście nie jest za późno

Historia ich miłości mogłaby posłużyć za scenariusz filmowy. Małgorzata Potocka (57) i Jan Nowicki (71) poznali się w latach 80. w romantycznej Wenecji i to właśnie tam po raz pierwszy wyznali sobie miłość. Chwile szczęścia nie trwały długo: obowiązki zawodowe rozdzieliły zakochanych.

30 lat później znów się spotkali i oszaleli na swoim punkcie. Jan rozstał się z wieloletnią partnerka Martą Mészaros i rok temu poślubił Małgorzatę. "Na szczęście nigdy nie jest za późno" - napisali na ślubnych zaproszeniach.

Mama przekonała Leo, że Bar to ta jedyna

Pierwsze miesiące związku Leonardo DiCaprio (35) z izraelską modelką Bar Refaeli (25) były sielankowe. Ale szybko pojawiły się zgrzyty. Seksowna modelka nie mogła zaakceptować imprezowego stylu życia ukochanego i ciągłego zainteresowania kobiet jego osobą. Żeby wzbudzić zazdrość Leo, brała udział w coraz odważniejszych sesjach zdjęciowych w towarzystwie zabójczo przystojnych modeli.

W efekcie przez cztery lata związku para zrywała ze sobą kilkakrotnie. W 2009 roku Leo zostawił Bar na kilka miesięcy. Dziś są ze sobą szczęśliwi. "Mama Leo pokochała Bar, a on zawsze liczył się z jej zdaniem" - wyjaśnia znajomy aktora w rozmowie z tygodnikiem "In Touch".

Megan nie znalazła nikogo lepszego niż Brian

O ile pod względem urody Megan Fox (24) przypomina Angelinę Jolie, o tyle pod względem zmienności uczuć pani Fox zdaje się wzorować na Elizabeth Taylor. Tak jak boska Liz po tysiąckroć odchodziła i wracała do Richarda Burtona, tak samo Megan co i rusz przyjmowała i zwracała pierścionek zaręczynowy Brianowi Greenowi (37), znanemu z serialu "Beverly Hills 90210". Ale za każdym razem aktorka wracała do swojego partnera. Ich burzliwy romans zakończył się happy endem. Para niedawno wzięła romantyczny ślub na Hawajach.

Javier cierpliwie czekał na Penélope

Najgorętsi Hiszpanie w Hollywood już raz zapałali do siebie uczuciem. Ognista Penélope Cruz (36) uwiodła przystojnego Javiera Bardema (41) w 1992 roku na planie filmu "Jamon, jamon". Młodzieńcza miłość wypaliła się jednak wraz z ostatnim klapsem, a kochankowie rzucili się w wir pracy i... dalszych romansów (to głównie Penélope...).

Osiemnaście lat później Woody Allen zaproponował obojgu role w swoim filmie "Vicky, Christina, Barcelona". Zarówno Penélope, jak i Bardem byli wtedy singlami. Dawni kochankowie stanęli razem przed kamerą i znów miedzy nimi zaiskrzyło. Tym razem jednak zauroczenie przerodziło się w miłość. Na początku lipca para wzięła skromy ślub na Bahamach w towarzystwie najbliższej rodziny.

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje